Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Nem értem a nőt? Öt éve udvarolok de nem vállal fel a nő.36-évesek vagyunk . Neki egy bizalmi kapcsolata van egy sráccal hat éve . A férfi 160-kiló de már fel sem jár hozzá. De nyaralni minden évben mennek.

Figyelt kérdés
Telefonon állandóan tartják a kapcsolatot meg a cégnél is. Hozza viszi vásárolni is mennek de külön élnek.Évek óta nem bírom ezt feldolgozni elfogadni mert minduntalan azt vágja a fejemhez hazudok nőzök ,luvnyázok. De ez nem igaz hiszen látja.Mind a hárman egy helyen dolgozunk.Én meló után maszekolok. Ő állandóan fáradt ,állandóan fáj valamije .testiség van hogy egy hónapig nincs. Ő nem hív hogy menjek ,de ha nem könyörgök hogy találkozzunk mert hiányzik lelki terrorral támad. Mert leszarom mert csajozok meg nem is szeretem. Nem kínál meg soha semmivel ,ha felérek hozzá egyből ágyba búj,nem ad nyelves csókot. Nem kezdeményez,elfordítja a fejét. Ha meg kérdezem az a válasza neki idő kell még,meg mire fel,én nőzök nekem mindenki más előrébb való. Évek óta már senkivel nem beszélek.Magányos vagyok,de ennek ellenére az ellenkezőjét állítja. Max két óra a talink ami azzal telik hogy míg én masszírozom tetőtől talpig két órát és kérdésemre választ akarok mert sex terén vissza utasít csak szidalmaz. Ebben az évben háromszor sikerült vele szeretkezni amit nehezen engedett csók érintés viszonzása nélkül ,de az aktus elején már le is lankadtam pedig nagyon kívántam. Szőrnyű csalódottság kapott el és nagyon kínosan éreztem magam. Nem tudom mi van velem ,és mi ez a helyzet kettőnkkel. Bevásárolok neki ,sütök főzök mert ő nem ,kényeztetem minden alkalommal de az arcán se ,és viselkedésébe se érzem azt hogy akarná ezt viszonozni. Csak a kapni akarást.A szidást , de szeretetet azt nem. De ha lépni akarok vissza csal egy levéllel . Mert tudta hogy nem is akarom,nem is szeretem. Nem értem.
2016. ápr. 21. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbecsülésed ezért udvarolsz neki 5 éve, holott nem szeret és le se szar. Ehhez 2 fél kell. Azt nem bírod feldolgozni, hogy a 160 kg-ossal megy nyaralni? Nem tök mindegy, hiszen egyikőtöket sem vállalja fel. Őt a természetéért és a szexért tartja, lehet, hogy szereti de a 160 kg-ja miatt nem vállalja fel (ugyanúgy nincs önbecsülése), téged meg szeret megalázni, látja rajtad, hogy szívesen szolgálod ki. Valószínűleg jól masszírozol és ezért tart, nem a szexért. Mindkettőtöknek ott kellene hagyni a nőt és többet nem foglalkozni vele. Majd keres más áldozatokat.
2016. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus...ne haragudj, de nem hiszem el, hogy éppeszű férfiember benne marad egy ennyire szar kapcsolatban. Nőként mondom, hogy úgy vágnám ki ezt a csajt, mint macskát sz...ni...Nyilván jogod van nem ezt tenni, de akkor meg ne panaszkodj, mert ez az egész nem a nő hibája, hanem a tied..Bocsánat a nyers stílus miatt, de ez az egész kapcsolat úgy beteg ahogy van..N/28
2016. ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Tehát: van egy nő, akitől nem akarsz semmit, meg nem szereted.

Annak van egy pasija, akivel szex (állítólag) nincs, de cserébe a nőt elviszi nyaralni, vásárolni, stb.

Meg vagy te, akivel szintén nincs szex (vagy csak alig), és te is bevásárolsz neki, főzöl rá, megmasszírozod.

Mindezt a nagy semmiért cserébe, mert te eddig egy pohár vizet sem kaptál tőle.


Bazzmeg, ez a csaj tud valamit!!


A 160 kilós pasi tud rólad?

Ha nem, akkor ideje lenne...


Mondjuk a cégnél kezdd el terjeszteni a pletykát, hogy rendszeresen k.úrogatod a hölgyikét, meg hogy nem egy nagy szám az ágyban, de egynek jó volt. És te annyira nem akartad, de ő könyörgött érte, hogy rendezd le. Ha jön és számonkér, akkor szépen elmeséled részletesen, hogy hogy néz ki belülről a lakása, aki járt már nála, annál bukó van.

Megérdemelné.


A másik lehetőség, hogy nézel egy másik állást, addig is elfelejted azt is, hogy létezik a csaj. Mindenhonnan tiltod, törlöd, munkahelyi témákra korlátozod a kapcsolattartás, ha muszáj, és minden visszacsalogatós levélkéjét kivágod a kukába.


Mondjuk én ge.czi lennék, és az ilyen leveleket szépen kinyomtatnám, és eljuttatnám a másik pasinak, vagy körbeküldeném körlevél formájában az összes kollégának.

2016. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Légy férfi, és dobd ki a luvnyát!
2016. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
Attyaééég... a taknyomnál is gyorsabban vágnám ki.
2016. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én szeretem. És egy kapcsolatot akartam vele. De mostanra ha netán oda kerül a sor ,egyszerűen csődöt mondok. Köszönöm a segítséget. Meg próbálom . De érzelmileg nagyon kötődök hozzá. Azért meg sem fordult a fejemben hogy kilépjek ebből. Nem tudom elképzelni nélküle. De lassan már vele sem!
2016. ápr. 26. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ember kötődik a szarjaihoz,főleg, ha megdolgozik értük. Te sok energiát fektettél ebbe az egészbe, ezért kötődsz hozzá ennyire, de Te is tudod, hogy sosem leszel boldog mellette.
2016. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!