Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki csak hatvan valamennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csak hatvan valamennyi kiló férfi létére, semmi esélye, hogy becsajozzon?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan a fészkes teherbekurt életből jönnek ezek a semmitmondó összekapcsolások? XD
2013. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zakathol ***** válasza:
A hülyének nincs esélye.
2013. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
SEMMI. :D
2013. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát túl sok izomzat nem lehet rajta... és a lányok többsége igényli a férfias testet, biztonságot sugároz, na meg persze tetszetősebb is.
2013. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 C. Obvious ***** válasza:
Ha 2 méteresen vagy 60 még akkor is van, esély az mindig van
2013. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Annyira erős véglet nem vagyok. 185 centi, és 63 kiló.
2013. júl. 1. 23:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te hol élsz? Párválasztásnál( nem! nem a legyen már egy csajom, hogy én is vagyok valaki és legyen valakit megdu#ni éjjel-nappal....meg pasim akitől a barátnőim azt hiszik menőbb vagyok mint ők és hasonló tinis hülyeségek) nem számít a kiló meg magasság meg hasonló f#szkodás! Biztonság erő meg anyám kínja....aztán éles helyzetbe meg tárcsázzák a 107-et vagy majd az előzetesben sírnak, hogy elkúrták az életüket, mert kemények voltak és a másik fél belehalt....a lényeg, hogy ne legyél felszínes..én ronda vagyok..vékony vagyok..de lesz#rom..akinek nem tetszek bekaphatja..nekem sem tetszik mindenki én sem tetszek mindenkinek...mindig volt csajom..szexkapcsolatom és lesz#rom hogy nézek ki....szerinted aki mondjuk 185 cm/ 85 vagy 100kg..izmos..helyes meg minden anyámkínja és becsajozik annak pl nincsenek problémái? Nem szakít vele a barátnő? Nem utasítják vissza soha? Az ilyen fazonok szerinted kiállnak az utcára aztán a plázából 80 nő rájuk rohan és mindegyik a felségük akar lenni? Egy nagy lóf#szt! Ugyanúgy megcsalják..elhagyják...mindenkivel megesik a rossz széria...mindenki másképp néz ki...csajok is pasik is lehet válogatni....arról meg, hogy a világ összes nőjét csak és kizárólag te fogod megdu###ni felejtsd el! De sírhatsz a kilóid miatt is..megkeseredhetsz..prostizhatsz és szidhatod a saját életképtelenséged miatt az összes nőt! Te döntesz!
2013. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az odáig rendben, hogy te leszarod azt, hogy nézel ki, de a csajok többsége nem hiszem, hogy ugyanígy van vele, de javíts ki, ha tévedek.
2013. júl. 1. 23:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Márt mért ne lehetne, az is egy elég érdekes általánosítás, hogy a csajok csak azokra buknak akiknek kocka hasa van meg stb...
2013. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Külső alapján szűrnek, és aki nem kellően helyes és jó testű egyszerre, annak kalap kuka szevasz.
2013. júl. 1. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!