Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Àtver, hazudik! Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pàrommal 1 éve lakunk együtt.Amióta szabadult.10 éves korom ota ismerem.Az a baj a munkàt nem birja.ÉS a MAI DOLOG TETT BE.AZT MONDTA NEKEM AZ EGYIK ISMIJÉNEK KÖLCSÖNADJA AZ ÉN MONITOROM.AMITT NEM HASZNÀLOK.DE MA IS RÉSZEGEN JÖTT HAZA.ELALUDT.SOHA NEM NÉZTEM UTÀNBA.MA A TÀRCÀjàban van egy bizomànyis levél.Az én monitoromról.nem kölcsön hanem beadta.Én tarom el.Én nö vagyok.és anya.Mit tegyek. :( :(
2016. ápr. 21. 23:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm mondd hogy kamu!

Ha igaz, akkor állj ki a sarokra, és keress többet.


Most komolyan mit lehet erre mondani?! A csókának tuti aranyból van a fa.sza.

2016. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha ez neked még kérdés, akkor szeresd sokáig. Biztos megérdemli.
2016. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem kamu.Ez van sajnos.
2016. ápr. 21. 23:53
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.De nincs aranyból semmi.Mit tegyek és hogyan,hogy ne élek igy?köszönöm a normàlis vàlaszojat.
2016. ápr. 22. 00:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Még kérdés, hogy mit tegyél...? Ha nem jössz rá, akkor sajnálom.
2016. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Gyenge troll kérdés szerintem.
2016. ápr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Há' én szónék a tizzenkét bátjámnak oszt úgy elkenik a száját a köcsöginek, hogy pépeset fog zabáni a maraddék életibe!
2016. ápr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hogy hogy mit tegyél? Rúgd ki!
2016. ápr. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincs hová mennie.És félek tőle ha ittas.És sokszor az.Pl van a szomszédba Màrk fiatal sràc.A fiam mondta kapott a Màrktól egy peonza kötelet.Felugrott és majdnem nekem jött mert Màrktól kapott valamit a fiam.De nem a Szomszéd Màrktól hanem az osztàlytàrsàtol.Erre lehiggadt.Mikor iszik agrestiv.
2016. ápr. 22. 02:55
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kit erdekel hogy nincs hova mennie??A lényeg hogy szabadulj meg tőle örökre.Ha más nincs akkor te költözz el.
2016. ápr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!