Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért hazudik?

Figyelt kérdés
Már nem az első alkalom hogy megkérdeztem tőle hogy cigiztél? Erre ő tagadta de én mondtam neki hogy látom rajtad hogy hazudsz! Akkor nagynehezen bevallja. 1.5 éve vagyunk együtt de előttem még nem cigizett. De miért hazudik, pedig tudja hogy annyira nem zavar.
2016. márc. 8. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Talán nem egy gestapo-führer stílusában kellett volna nyitni...
2016. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert hazug kutya
2016. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VirágésBence ***** válasza:
Azért, mert nem tudja, hogy nem zavar.
2016. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem bízik eléggé benned, és azt hiszi, hogy mégis zavar téged.
2016. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:

Ha nem zavar, akkor miért kérdezgeted erről?

Ha cigizni akar, megteszi így is úgy is, nyilván azért kamuzik erről, mert nem akar balhét belőle, nyomás alatt érzi magát amiatt, hogy kérdezgeted. Gondolom unja már.

2016. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!