Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányhaver aludna a barátomnál....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányhaver aludna a barátomnál. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Minap a barátom mondta, hogy egyik nap egy lányhaverja nála aludna. Én meg mondom őszintén az arcomra volt írva, hogy rohadtul nem díjazom az ötletet.

Nem ismerem a csajt, meg hogy egy szobába aludna egy másik lánnyal nem nagyon tudnám elviselni. (nincs külön szoba, + egy nagy ágy van szóval ha valaki a szőnyegen aludna vagy valami matracon úgy lenne).

Most én reagálom túl? Barátomat szeretem benne megbízom, de a csajt nem ismerem + az ördög nem alszik.

Én eddig azt mondtam azt csinálsz amit akarsz te lakásod de én rohadtul nem örülnék neki.


24/L


2016. ápr. 22. 08:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
20%
Próbálj nagyvonalú lenni, még ha nehéz is. Hidd el, megtérül. Egyébként mi az oka az ottalvásnak?
2016. ápr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Mért te ez idő alatt hol lennél?

Aludj a barátoddal az ágyban a csajnak meg csináljatok egy matracos fekhelyet. Gondolom (vagy nem tudom) úgyse az ágyba aludna a barátod mellett.

2016. ápr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Nem lakunk együtt. Azt nem mondta, hogy miért. Gondolom bele sem mert kezdeni olyan fejet vághattam amikor mondta. Én otthon lennék feltételezem. Magyarázta, hogy van valami matracon lenne.

De most normális, hogy így reagálok. A temát nem hozom fel 1 éjjel lenne jövőhéten.

Csak nem tudom, mit csináljak ha felhozza. Mondjam neki, hogy szivesen megismerném a csajt vagy mi?

2016. ápr. 22. 08:54
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor nem zavarna, ha ismerném a lányt...Nekem fura, hogy ha egyszer olyan húde jó barátok, hogy egymásnál alszanak, akkor hogy hogy nem ismered? Én megkérném, a páromat, hogy mutassa be nekem, így korrekt szerintem...
2016. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
13%

Jajj, hát én is mondtam ilyet a pasimnak, hogy egy haver buli után itt alszik, mert nincs mivel hazamennie.

A pasimnak annyira nem tetszett, de sokat úgyse tud tenni ellene.

Én meg levédtem magam, hogy ha a kedves szomszéd pletykál, hogy itt járt valaki nálam éjjel, akkor ne az legyen, hogy kiakad....

Egyébként a sráccal már előre lebeszéltük, hogy dugunk egyet. Aztán több alkalom is lett belőle. :)

Persze semmi más nem volt köztünk, csak nagyon jó haver, sőt még meleg is. :)

2016. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Hát 5-ös most még idegesebb lettem....
2016. ápr. 22. 09:02
 7/49 anonim ***** válasza:
Most azt írtam volna, hogy kiakadnék, de akkor képmutató lennék. Ugyanis a pasim egyik kis kedvenckéje konkrétan itt lakik és mégse szólhatok egy szót se és nem is szólok... Szóval szerintem egy nap rendben van. Szerencsés vagy...
2016. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
68%
Én közölném, hogy nála alszom én is, akkor aludhat ott maximum a csaj, amúgy nem. Még szerencse, hogy mi együtt lakunk és nem lesz ilyenre példa.
2016. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 Költőnő? ***** válasza:
67%
Igazából nem bízol a srácban. Ha bíznál benne, tudhatnád, hogy tökmindegy mit csinál a csaj; próbálkozik vagy sem. Ha bízol benne, nem számít mit csinál a másik. A párodon múlik minden
2016. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
76%

Ne gyertek itt a "nem bízol benne" dumával, akármennyire is bízik benne, egy általa ismeretlen nőszemély alszik majd kettesben, egy szobában a párjával. Bizalom vagy sem, ez akkor is zavaró.


Én egyébként azt mondanám, hogy ha már ilyen ottalvós parti lesz, én is megyek, és én is ott aludnék. Biztos, ami biztos. Egyébként is jó dolog összebújni, és akkor a lány sem próbálkozik be, akármi is van. Mert nehogy azt mondjátok, hogy "bízom a páromban, nem érdekel, ha valaki bepróbálkozik nála, úgyis lekoppintja"- persze, lekoppintja, nem arról van szó, de ha tényleg "haver" az a bizonyos lány, akkor valószínűleg többször találkoznak, és engem bizony zavarna, ha egy társaságbeli csaj nyomulna a páromra, még akkor is, ha megbízom benne.

2016. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!