Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

Miként lehet ezen segíteni, hogy a párom nem kívánja a testiséget, de még csak beszélni se beszéljünk róla és nem azért igényelném.

Na nem minden percben és nem minden órában, de azért szóban vagy tettekben heti pár alkalommal.

Mi lehet erre a megoldás?

30 alattiak vagyunk mindketten.


F



2016. ápr. 23. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Eltérő szexuális kultúrával nem lehet jó egy kapcsolat. Túlélni úgy lehet, hogy szépen tudatosítjátok, hogy nem illetek össze, és mindenki keres hozzá illő társat.
2016. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért zárkózik el ennyire még attól is, hogy beszéljetek erről?

Világosítsd már fel, hogy a szexet nem csak csinálni szokták, hanem beszélni is a róla a legtermészetesebb módon.

Itt akkor komoly lelki dolgok állhatnak emögött, ha még a beszélgetéstől is zárkózik. Lehet, hogy a múltban történt egy szörnyű esete, ami miatt így viselkedik.


Szépen és óvatosan közelítsd meg a témát, és mondd meg neki, hogy nem menekülhet örökké a téma elől. Rosszabb esetben még azt is mondhatod neki, hogy gyáva, mert nem mer szembenézni a félelmeivel.


Sok sikert!

2016. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor jobb ha keresel mást. Gondolom nem így akarod leélni az egész életed.
2016. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, szexelni is csak sötétben hajlandó?
2016. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!


#1

Annyira nem eltérő, mert rendszerint fel tudom húzni és tudom is mivel és hogyan lehet.

Mondja is, hogy jól csinálom és szereti is, viszont ez meg egy olyan dolog, hogy csak én akarom és ráerőltetem.

Az meg úgy nem az igazi.


#2

Igen lelki dolgok is vannak.

Kihasználás legfőképpen, meg sok trauma.

Pár éve még nem volt ilyen, sajna akkor nem ismertem.

A beszélgetés azért is "tabu", mert szerinte nem vagyok már tini, hogy erről beszéljek és ez legyen a fejemben.

Meg szerinte ez nem olyan fontos dolog, vannak fontosabbak mint a testiség.

Meg ez az ő kiélte magát dolog is ott van, hogy neki ennyi elég volt a szexből és ennyi.

Nekem ilyen részről nincs annyi élményem és ne akarjam vele bepótolni ezeket.

Pedig én úgy gondolom, hogy egy új kapcsolatban mindig van olyan, hogy próbálkozik a pár, hogy na mi a jobb és mivel lehetne feldobni a dolgokat, aztán lehet én tudom hülyén ezt-


#3

Hát igen, ezen nagyon agyalok.

Tudod szar, mert vannak itt érzések is, legalábbis a részemről biztosan.


#4

Nincs megelégedve a testével ez tény, viszont ilyen nincs, hogy csak sötétben akarná.

Ott tartunk, hogy sehogyan sem akarja.

Értem én, hogy az időzítés nem mindig megfelelő(megjött neki, nincs hozzá kedve, otthon vannak a szülők) viszont vannak pillanatok mikor lehetne és még akkor sem, mert én csak azt akarom mindig duma van.

Komolyan már azon gondolkozom, ha lenne egy olyan párom aki csak heti egyszer akarná, attól boldogabb lennék.

Jó, mondjuk ott van, hogy ilyenkor legalább kiveri nekem, de a rohadt életbe is, kiverni magamnak is tudom.

Na mindegy, majd alakul....köszönöm még egyszer a hozzászólásokat és segítséget és, hogy szántatok időt rám, illetve ránk. :)

2016. ápr. 24. 13:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor már csak az a kérdés, hogy mióta vagytok együtt. A lángoló szerelem ugyanis fél-két év alatt elmúlik. S ha múlik, akkor csökken a libidó is.
2016. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szed valamilyen gyógyszert? Fogamzàsgàtlót?
2016. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6

Hát olyan fél éve vagyunk együtt.

Kicsit szíven ütött mikor azt mondta, hogy nem kíván engem, meg úgy a senkit, habár ezt kétlem.

Mondtam is neki, hogy ezzel nem is lett volna olyan nagy baj, ha azt mondja, hogy nem kívánja a szexet vagy férfit, hanem konkrétan nekem mondta, hogy engem nem kíván.

Egyrészről jó, hogy legalább őszinte, viszont gondolkozhatna, hogy mit mond, mert amikor én teszek egy aprócska kis kijelentést, akkor abból kis túlzással háborút képes csinálni.

Állítása szerinte régen nem volt gond ezzel, még a szavak is felizgatták, de mára már nagyon nehéz felizgatni valamivel.

Ez szerintem inkább pszichés dolog lehet, mert ami egyszer megvolt, úgy mint nedvesség(mert az is kevés vagy nincs is) és vágy az csak úgy nem tűnik el végleg.

Nem tudom, hogy ez minden nőnél így megy, hogy pár szar kapcsolat után ilyenné válik?

Volt két kapcsolat amiben úgy érzi kihasználták, aztán a franc se tudja mi volt.

Ez a dugunk, de nem vagyunk együtt nem tudom ki dönti el ilyenkor, hogy most komolyabb ez vagy sem.

Senki nem beszél róla és mindkettő másra gondol.


#7

Nem, semmit nem szed.

Még csak az kéne, hogy a 0 szintből mínusz legyen....

2016. ápr. 27. 23:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, felvilágosítalak, csak hogy tudd:

a fogamzásgátló NEM MINDENKINÉL csökkenti a szexuális vágyat. Lassan 3 éve szedem és semmilyen mellékhatását nem tapasztaltam!


Azon viszont lehet, hogy te is elgondolkodhatnál, hogy ha konkrétan neked szegezte, hogy nem kíván, lehet, hogy eleve akkor nem is érzi jól magát a kapcsolatban. Mert azt meg képtelen vagyok elhinni, még ha pszichés eredetű is a dolog, hogy egy idő után ne lenne képes feloldódni, hisz látja rajtad, hogy szereted, törődsz vele, segítesz neki..stb.

Ha elve pl. külsőre csak nagyjából tetszel neki, úgy érthető, hogy nem kívánja.

A párom külsejéért odavagyok, nekem mind belsőre és külsőre ő a megfelelő!


Azóta sikerült már beszélni vele a témáról? Vagy továbbra is hárít?

Te meddig fogod ezt így bírni?


2-es voltam

2016. ápr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szívesen bemutatom exemnek... Ő is hasonló módon zárkózott volt, de ő a vallása miatt. Nő létemre én azért igényeltem volna, és nem csak akkor, mikor kiprovokálom nagy nehezen, ő meg kegyeskedik belemenni.

Az én tapasztalataim szerint ez nem járható út. Mi sokat veszekedtünk emiatt (is), és a sok veszekedéstől elhidegültünk, végül kb pezsgőt bontottam, mikor szétmentünk. Mostani párommal hasonlóak az igényeink, így nincs probléma.

Ha nem képes megnyílni, te pedig nem változol hirtelen aszexuálissá, akkor ennek nem lesz jövője. Talán egy pszichológust még megérne a dolog, ha tényleg szeretitek egymást.

2016. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!