Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oops! Most mi lesz? 24l

Figyelt kérdés

Elég necces történet. Kb. 3 éve van egy barátom. Ebből 2 éve kialakult egy nagyon erős vonzalom, de nem történt semmi, mivel neki van kapcsolata.


Na de úgy hozta a sors, hogy egy hosszú hétvégére kiruccantunk. 5 napra mondhatni. Az első este együttalvásnak indult. Csak összebújás. De nem az lett... Lefeküdtünk egymással. Nagyon jó volt mind a kettőnknek. Aztán ez megtörtént még egy párszor. Egymásra kattantunk, amire fel is hívták a többiek a figyelmemet, mondván: "Nem ketten vagytok, társasággal jöttetek". Kb. 10x lefeküdtünk + spontán orálozások.


Egyik este rákérdezett, hogy most mi is van? Mondtam, hogy ez csak szex és aludjunk, mert fáradt vagyok...


Olyan hirtelen jött minden, jó, előtte hosszú sóvárgás volt, de akkor is.


Ha most ezt lezárjuk, bár ő nem tudom, hogy mit akar, nem lesz befolyással a kapcsolatára? Nagyon passzoltunk az ágyban, nem fogtuk vissza magunkat, tehát ilyesmiket a mostanival nem csinál, nem lesz ez gond?


Jó, tudom, ezt vele kell megbeszépnem, de hirtelen jött, elsodort minket ez az egész. Ilyenben nem volt még részem, nincs viszonyítási alapom. Jah és még fiatalabb is a srác, 21 éves.


Elfelejti?


2016. ápr. 23. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért a férfi nem ri'banc ,elvégre mindenhez két ember kell
2016. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ember ember felett nem ítélkezhet, úgyhogy felőlem azt írtok, amit csak akartok. Kétlem, hogy lenne köztetek felszentelt, úgyhogy nem kell a megjátszás. Egyik ember 8, a másik egy híján 9. /a negatív próbálkozós irigy szentfazékoknak/
2016. ápr. 23. 19:00
 3/16 A kérdező kommentje:
És igen, r*hand jó volt, lehet irigykedni. Jah vagy az már megvolt? :D Senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit csináltunk. A kérdés nem erre vonatkozik. De jó tirpák magyar módjára, megint szinte senki sem értette.
2016. ápr. 23. 19:04
 4/16 A kérdező kommentje:
Olyan, de olyan irigyek és idióták egyesek. Akit vinni lehet... Nem erőszak volt... Ha annyira odalenne, vagy szeretné a barátnőjét, még a gondolat sem merült volna fel benne. Mindenhez két ember kell. Én egyedülálló vagyok. Azt csinálok, amit akarok. Ő meg felnőtt férfi, tudatában van a tetteivel.
2016. ápr. 23. 19:08
 5/16 A kérdező kommentje:
Senkinek nem tartozom elszámolással. Csak ezt egyes csökkentképességünek nehéz felfogni. Ti dolgotok? NEM.
2016. ápr. 23. 19:13
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

"Senkinek nem tartozom elszámolással."


Az a problema hogy annyira gyenge, gerinctelen vagy hogy magaddal ezek utan el tudsz szamolni.

2016. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Most nem kezdem el részletezni, hogy mennyi az intelligenciátok, mennyire vagytok irigyek, lúzerek, illetve mivel halványlila fingotok sincs arról, hogy ki is vagyok, mennyire nem ismertek. Egy szó: Unalmas! És igen, szűzen fogtok meghalni. Mert ilyen holtlelkekkel még a halál se kezd ki. :D
2016. ápr. 23. 23:00
 8/16 A kérdező kommentje:

Mióta hazajöttünk állandóan hívogat, írogat. Ma már muszáj lesz beszélni vele. Annyit írt, mert felvenni nem vettem fel, hogy szakítani akar a mostanival, mert már régóta velem akar lenni. Szeret. De ez nyílt titok.


Unalmas és szánalmasak vagytok. Gondolom elhalászta egy jobb csaj a pasitokat, mert ő is megunta a nyomorékoskodásotokat. Vagy a kutya se néz rátok, az a baj? Nem velem van bajotok, hanem azzal, hogy én megkapom azt, amit te sosem fogtok. Lehet mocskolódni, mert addig mígy utálnak (bár ok nélkül elég gyenge agykapacitásra vall), valamit r*hadt jól csinálok. :D


Szóval csak tessék, hülye kriplik. ;)

2016. ápr. 24. 12:47
 9/16 A kérdező kommentje:
Mellesleg aki így beszél, így mocskolódik, ennyi nyomorékság van benne, túl tesz némelyik pszichopatán is, sőt! Ennyit tudtok, pofázni a levegőbe, míg az utcákon észre sem vesznek benneteket. Láthatatlan hulladékok vagytok, a hozzám hasonlók árnyékai csupán, akikre sosem vetődik fény. Ismerem a fajtátokat. Nem én tehetek róla, hogy megkeseredett bányarémek vagytok. Ezt kellene végre felfogni. És igen, továbbra is megszerzem azt, aki tálcán kínálja magát. ;) Ti meg vonuljatok zárdába. :D
2016. ápr. 24. 12:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A kovetkezo kerdesed meg az lesz hogy, hogy tedd tul magad azon amikor mar egyutt vagytok, o pedig a kovetkezo baratnojevel csal teged.

Elobb utobb mindenkit megunnak, foleg az ilyeneket mint te.

2016. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!