Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Mennyire lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mennyire lenne az gond, ha a barátotok nem kezdeményez szexet? Ha Ti kezdeményezitek akkor minden flottul megy, sőt tök jó lesz, de nem erőlteti vagy kezdeményezi?

Figyelt kérdés

Mit is mondhatnék, a kérdésben szinte minden benne van.


Inkább bízza rátok, hogy döntsétek el mikor szeretnétek ilyesmit és azalapján lesz a "menetrend", ő nem erőlteti, nem kezdeményezi nagyon, de ha van akkor örül neki és tök jó lesz minden. Ez nem totál érdektelenség, hanem amolyan "tudom, hogy a nők máshogy élik ezt meg, erőltetni nem szabad vagy akkor felhozni amikor nem kellene vagy csak kérdéses, hogy milyen a hangulata. Döntse el ő szeretné-e aznap ott és akkor. Ha igen, hurrá. Ha nem, semmi baj, majd másnap. (vagy harmadnap). Vagy sokadnap. Ahogy a szex fajtáját is meghatározhatja a felek közt meghatrozottak közül. Mire vágyik aznap? Az lesz. Igaz annak "ára" egy hasonló viszonzás. (pl orál-orál stb. de saját mérce alapján).


Vagy kidogoz erre valami stratégiát a jó öreg "guesing game" helyett, ami egy tippmix. Szóval addig is döntsön a hölgy.



#kezdeményezés #guessing game #szexuális dolgok
2016. márc. 25. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Engem zavarna ha nem kezdeményezne, arra gondolnék, hogy nem vagyok elég jó neki, nem tart szexinek és hogy nem kíván.

Persze azért nem kell átesni a ló túloldalára.

2016. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom hogy mind a két félnek kéne kezdeményezni.

N24

2016. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2


Na ja! De honnan lehet tudni, hogy a nő most nemcsak a békesség kedvéért vagy "na már megint nem bír magával, de essünk túl rajta" dolog miatt enged neki aznap... Egyáltalán jó-e neki? Ez annyira nem egyértelmű. Ezért nem tudom ennek mi a fene a módja?


Rákérdezés "van kedved most egy kis szexhez?" (ez így elég kínos)

Vagy ilyen elő a farkat és rárohanás? (ez még rosszabbul hangzik, kb. a kakas csinája ezt a szomszédék baromfiudvarában)

Kidolgozni valami egyértelműsítő jelzőrendszert? (Amolyan virágnyelvet vagy valami nonverbális utalást "pl kockogtatja a pohár szélét vagy ilyesmik).


Én nem tudom ez hogy működik, rosszabb, hogy elképzelni is nehéz hogyan csinálják ezt mások. Szeretném, ha akivel vagyok nem kényszerből tenné vagy mert "megint nem bír magával ez a hülye", hanem valódi vágya lenne irányomba. Ami nyílván nincs mindennap, sőt kétnaponta se (nem vagyok adonisz).


Ezért... áh...

2016. márc. 25. 23:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Igenis kezdeményezzen mindkét fél. Ha a másiknak nincs kedve akkor, nem kell belőle gondot csinálni, meg lehet beszélni. Amúgy is, én szeretem, ha párom próbálkozik, és megfordítja a kedvemet, hogy a végén már rávetem magam. Ez szerintem mindkét félnek kijár :)
2016. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 2 opció közt van más is. Mondjuk megcsókolod, "eltévedsz" a nyakához, magadhoz ragadod, benyúlsz a pólója alá...stb. A reakcióiból úgyis érezni fogod.
2016. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kuka, ha akarom csinálni, megmondom neki, és ha nem látom rajta, hogy csak muszájból megy bele, akkor nem idegeskedek miatta...
2016. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

hamar megunnám az illetőt

25L

2016. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A "nem az nem" elv mellett szerintem létezik az "igen az igen is. Vagyis én megmondom, ha a közeledésépp nem kellemes, de azt is, ha igen. Normálisan kommunikáloj, a páromnak soha nem kell tartania tőle, hogy lefekszem vele, ha nem akarok. Viszont nem utasítom el ok nélkül, és nekem sem kell attól félnen, mit tesz velem, ha épp nem vagyok megfelelő hangulatban. Ilyenkor általában kitűzzük, hogy pl. mikor nem leszek fáradt várhatóan, és akkor szeretkezünk.
2016. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Nálam ez úgy működik, hogy először eldöntöm, hogy "most nincs szex, mert tanulnom kell". Ezután bejön a pasim a szobába, hátulról megölel, csókolgatja a nyakam és úgy hajítom el a kognitív pszichológia tankönyvet, hogy később hatalmas kognitív erőfeszítést igényel a visszaemlékezés, hogy hova is esett.
2016. márc. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Ezután bejön a pasim"


Barátom, párom, szerelmem...pasim? Cigány vagy, mi? :D

2016. márc. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!