Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy lesztek szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy lesztek szerelmesek másba, hogy van párotok, bizonytalanok vagytok az érzéseitekben?

Figyelt kérdés
Lehet ez nagyon erős érzelem, de ennek ellenére ketelkedhettek abban, hogy ez szerelem-e?
2016. ápr. 23. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok szerelmes, illetve teljesen elégedett azzal akivel vagyok akkor váltok, de előtte szakítok az előzővel ha tényleg olyan rossz vele az érzelmi szint. Sok tényezőt persze mérgelened kell, hol lakik, jövőbe csak egy kicsit előretekinteni, esetleg, hogy eddig megszoktad h "tehetősebb" párjaid voltak majd kapsz egy olyat aki a lakbért se tudja fizetni, persze nem a pénz a minden, de te se akarsz hajléktalan lenni.
2016. ápr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és közleném újra hogy fiu létemre soha nem csalok meg senkit, ha megteszem azonnal szakítok illetve közlöm de ilyen nem fordul elő...
2016. ápr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerelem szón nagyon sokan nagyon sok mindent értenek. Szóval nem sokra fogsz menni a válaszokkal. Szerintem itt magadra vagy utalva, abban, hogy mi van és, hogy mit kell tenned. Nincs szabály.
2016. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Van az a Dzsoni Depp-es b*-iság, hogy ha szeretted volna az előzőt, akkor nem szerettél volna bele a másodikba. Ez sztem is így van.

Kételkedhetsz benne, megengedem.Viszont lehet, hogy csak fellángolás, ami előbb utóbb elmúlna. De ha ez azért van, mert ráuntál a jelenlegi palidra, akkor érdemes lenne még most váltani, mert ez egyikőtöknek sem jó.

Az én véleményem, hogy ha szerelmes vagyok, nincs ilyen meg olyan fellángolás meg másik személy. Akkor csak egy valaki van.

2016. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kivételes eset ha elégedett vagy a pároddal, szerelmes is vagy belé de valaki másba is megfog valami és elnyomja a párodról az érzelmet, attól még nem muszály váltani, sőt nem szabad.
2016. ápr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én nem a saját érzéseimben kételkedem, hanem az övének a mélységében. És ha azt érzem, hogy nem tudja úgy viszonozni, ahogy én szeretném, akkor az nagyon frusztrál, és az én érzelmeim is visszaveti egy időre.
2016. ápr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja. Majd kiderül, az idő eldönti, ha szeretünk valakit, sokáig ott motoszkál a fejünkben, akkor is, ha nem láttuk rég. Eltompulhat az érzés, de mint egy 'deja vu' -vissza tér, igazán nem tudod kiverni a fejedből. Z néha zavar a koncentrációban, bárhol, random szituációkban. Ha dolgozol rajta, hogy elfelejtsd, mégis eszedbe jut később, az nem csak fellángolás, az szerelem.
2016. ápr. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!