Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen bizonytalanok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bizonytalanok az emberek?

Figyelt kérdés

Ha nem tökéletes a testük(ami fizikai lehetetlenség,hogy tökéletes legyen), pl kicsi amiből nagyot szeretnének,nagy,amiből kicsit szeretnének.Vagy valami kissebb gond adódik,akár magasságkülönbség,távolság,akármi.

Akkor egyből elbizonytalanodnak,és/vagy rosszul érzik magukat miatta.De miért?


2013. márc. 5. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jó kérdés:) 15/L
2013. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
gci média miatt. mindenhol a tökéletesség van sugározva. régen ezért nem volt gond pl egy serdülőnek pattanásos lenni. most meg telinyomják gyógyszerekkel...
2013. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én pl kb 10 kiló felesleggel vagyok megáldva,talán kicsit több.De engem nem zavar,az eddigi csajaim mind szerettek hozzám bújni,olyan "nagy mackó" érzést adtam.Főleg mert szőrös is vagyok eléggé.

Meg vannak még hibáim,amik ellen nem tehetek semmit.A csajokkal is így vagyok,akikkel voltam,egy se volt tökéletes,mégis elfogadtam,és azon voltam,hogy ő is fogadja el magát.

2013. márc. 5. 13:36
 4/15 anonim ***** válasza:
Például a visszautasítások és a megalázások miatt. Nem hinném, hogy 20-30 után még lenne önbizalmad.
2013. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hát,pedig volt nekem is ennyi már.Persze sikereim is,meg olyan is,hogy a csaj ajánlotta fel,hogy járjunk...

De sok mondta,hogy kösz,de ebben nincs cukor.

2013. márc. 5. 13:38
 6/15 anonim ***** válasza:

"sikereim is"

Ez a különbség! Ha viszont valakinek csak a visszautasítás jut, de még arra sem méltatják a nők, hogy elmondják, mi a hiba benne (sőt, azt kapja, hogy "nem benned van a hiba", még faképnél hagyják), az kicsit bosszantó.

2013. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*mégis faképnél hagyják
2013. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk az tényleg elbizonytalanító, ha nem felelek meg az általános szépségideálnak, nőként lehet, hogy könnyebben találok férfit magam mellé, mint fordítva, de hidd el, ha nem úgy nézel ki, ahogy a címlapok leányai, akikre recskáznak a srácok, sokkal nehezebben megy az ismerkedés. Ezért kell küzdeni folyamatosan, testmozgás, táplálkozás, stb. És még így is vannak dolgok, amiken nem tud az ember változtatni, az arca pl, a magassága, ésatöbbi. Arról viszont senki sem tehet, hogy nem jön be neki valaki. Volt már olyan, hogy ránéztem egy férfiúra, és láttam, hogy van benne krach, jóképű, jótestű volt, de csak addig tetszett, amíg meg nem szólalt. Na, az meg a másik véglet, ha kikezdene velem, bottal se piszkálnám meg. És vannak azok, akik nem néznek ki jól, vagy legalábbis, nekem nem tetszenek. Nem tehetek róla, lehet, konkrét okom sincs rá, egyszerűen csak nem tetszik. Én sem tetszem mindenkinek, nekem sem tetszhet mindenki, ez így van rendjén.

A távolság meg igenis nagy probléma egy kapcsolatban. Volt távkapcsolatom már, a barátom 2 hónapig se bírta úgy, holott előzőleg jártunk már egy ideje, és abból a 2 hónapból 1 hónapig szeretője is volt. A távolság tényleg megöli a kapcsolatot, sokkal jobb, ha akármelyik nap, akármennyi időre, akár csak egy fél órára is találkozhattok, és nem csak hétvégente egész napokat, az megöli a kapcsolat spontaneitását, ezzel pedig tönkretéve magát a kapcsolatot is.

És persze, vannak még egyéb kizáró tényezők, amikbe néhányan belemennek, néhányan meg nem (pl kor, munkaügyek, végzettség, satöbbi), de alapvetően a lényeg az lenne, hogy találj egy olyan párt magad mellé, aki elfogad téged is olyannak, amilyen vagy, és ő is merjen önmaga lenni. Ami pedig nem könnyű dolog, pláne, hogy egy romantikus szerelmi kapcsolat nem csak ennyiből áll.

2013. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva,szerintem ha valaki elég ideig nem adja fel,jut neki pasi/csaj.

Olyan ember szerintem nincs,aki a világon senkinek nem kell.

Láttam az egyik dokumentumfilmben,hogy az ebmerkéne a kezét és sok felületet a bőrén beborítanak ilyen kemény,szaruocsmányságok.És mégis van felesége,pedig gyerek kora óta ilyen.

Ha neki jutott feleség,gyerekek,akkor bárkinek.

2013. márc. 5. 14:23
 10/15 A kérdező kommentje:

8as,nekem volt majdnem 2 évig távkapcsolatom,és összeköltözés lett belőle.

NEm értek veled a dolgok felében egyet,de ha így látod,biztos neked így van.

2013. márc. 5. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!