Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éve tartó kapcsoltunk nagyon ellaposodott. Hogyan lehetne kicsit feldobi?

Figyelt kérdés
Sajnos vannak azonban problémák. Anyósnál lakunk (önerőre gyűjtünk a hitelhez) párom öccsével egy szobában, így a sexcsaták kizárva. Abból áll most az életünk, hogy mind a ketten dolgozunk plusz nekem hévégente néha mellékes állás. hazaesünk fűzünk,takarítunk, ellépünk vásrolni, és bezuhanunk az ágyba. Félek ennek az ördögi körnek szakítás lesz a vége.. mert már egy puszi sincs.
2016. ápr. 24. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Töltsetek több időt kettesben.


Nem mindenhez kell pénz, és lakás. Elmehettek kirándulni, kiülhettek egy parkba közösen olvani/beszélgetni/piknikelni, szervezhettek közös programokat.


Csak meg kell találni a lehetőséget, hogy kitörjetek a mókuskerékből, hogy kicsit randizzatok megint

2016. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Felnott emberekkent az ocsivel laktok egy szobaban? Meg meddig? Jezusom. Inkabb legyen kesobb sajat hazam, minthogy felnottkent gyerekszobaban lakjak. Szurkolok hogy ezt tuleljetek... ha nincs szex akkor pedig egy ido utan megszuntuk nokent es ferfikent funkcionalni, szoval ne csodalkozz ha ellaposodik.
2016. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos más lehetőségünk nem volt. reméljük már nem sokáig kell vele laknunk, bár már nem olyna kis gyerek (14 éves). nemsokára összejön a kellő összeg, és már csak egy lakést kell nézni, de nem tudom lesz-e értelme..:(
2016. ápr. 24. 12:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rövid távon az kellene, hogy néha ne aludjon ott az öcsi. Vagy valahogy családon belül megoldani, hogy hétvégére kapjatok valami helyet és addig a többiek együtt. Ezt kicsit kelletlen kimondani. De szerintem belemennének.
2016. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezert laposodott el a kapcsolat. Hogyhogy nem volt mas lehetoseg? Eddig te vagy o a hid alatt laktatok? Ennel meg az is jobb lenne ha a gyujtes ideje alatt kulon laknatok. Ilyen korulmenyek mellett miert kell eroltetni az egyuttelest? Igy nem tudjatok megelni "egymast", es mire odajuttok hogy lehetne, mar nem lesz ra igeny emiatt az idoszak miatt. Nem is ertem miert koltoztel oda hozzajuk ilyen helyzetbe.
2016. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos z én családom miatt kellett oda költöznöm. Ezt azonban nem szeretném senki orrára kötni, lényegében választanom kellett.
2016. ápr. 24. 13:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Vegyetek ki szabit,mikor senki nincs otthon,huncutkodjatok kicsit.Gondolom a 8 év alatt csak szexeltetek azért párszor.Ha két ember szereti egymást,attól hogy osztozniuk kell valakivel a szobájukon,még nem laposodik el a kapcsolatuk,igaz nem is tesz jót neki.De lehet hogy inkább a 8 monoton évvel van a gond,nem pedig a közös szobával.
2016. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, megragadtad a léyeget. Sivesen elvinném rnadizni:) csak az a baj, hogy hiába vagyok vele 8 éve, nem igazán voltak közös programok csak a munka ésa munka
2016. ápr. 24. 18:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Engedd meg, hogy én változtassam meg helyettetek az életeteket. Valójában ti is tehetnétek, de látom, hogy Te csak nyafizni szeretnél, így ne aggódj, majd én megteszem helyetted!

2016. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem értelek.
2016. ápr. 24. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!