Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodott szexuális életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott szexuális életet hogyan lehetne feldobni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal de a szex már nem az igazi. Ez normális ennyi idő után, mással is előfordult már? Mit lehetne tenni? Régen mindenféle pózban, bárhol megtörtént, de most már csak ágyban, szinte ugyanazokban a pózokban, "rutinszerűen" történik. Nekem így kedvem sincs hozzá, illetve arra gondoltam hogy a fogamzásgátló is csökkentette a libidómat emiatt nem vágyom rá annyira, mint régen. Tegnap este elmondtam neki mi a gondom, majd annyit mondott hogy lehetne más pózokban, de valahogy az egész már nem az igazi.
2016. jan. 12. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen szerepjáték nem izgatna? :)
2016. jan. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem igen, de őt nem. Régen sokkal több mindenben benne volt, akár a mosdókagylóba is belerakott és ott történt meg vagy pl. Tavasszal elmentünk futni és közben tettünk egy kitérőt az erdőben, igaz ez utóbbira nehezebb volt rávennem. Azt mondta többet nem akarja, jó neki az ágy is. Ezen kívül már letöltöttem a káma szutrát hogy abból nézzünk pózokat, párat kipróbáltunk egyszer de ennyi.
2016. jan. 12. 06:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ő is mondta már hogy jó lenne több pózban de valahogy sose lesz több.
2016. jan. 12. 07:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgessetek hogy szeretnétek e ti ezt a kapcsolatot folytatni? Mert 3 év után ilyen lapos az gáz. Ahogy szavaidból kivettem te vagy a nő. Én még nem láttam olyan pasit aki ne akarna szexelni. Oké,volt aki nem vállalt be olyan helyeket,vagy akivel én nem akartam olyan amolyan pózt de ha jó egy kapcsi,akkor minden oké,főleg a szex. Nekem sincs most minden nap de ha van akkor oda tesszük magunkat. Akár más helyeken a lakásban,más pózokban stb.
2016. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!