Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira szeretnék életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék életem végéig tartó házasságot, de már ott tartok, hogy más férfiakra kezdek gondolni, ami tudom, hogy abból fakad, hogy.. De mi lesz így?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk házasok és a férjem állandóan a szülői háznál tölti a hétvégét, az anyjának segít, neki ugrál, az van amit ő mond. Ebből van már elegem. Tudom, hogy kezdettől fogva utál engem az anyja, mindent próbált már ellenünk elkövetni, de ami az igazi probléma, hogy a férjem nem tudja ezt kezelni. Nem szól neki soha, nem áll ki mellettem, nem állítja le. Egyszerűen nem képes neki ellentmondani semmiben, csak hallgat.


Ettől persze azt érzem hogy nem vagyok fontos, férjemre pedig egyszerűen nem tudok férfiként nézni. Pedig nagyon szeretnék, de olyan tutyi-mutyi. :(


Egyszerűen már sokszor beszélni sincs kedvem a férjemmel, egy idiótának látom őt is...és lassan magamat is.


Mi lehet a megoldás váláson és pótlék keresésen -szerető- kívül???


Érdekes, hogy pont mostanában akarnak velem ismerkedni, de nem adtam teret ezeknek eddig....de sajnos elkezdtem gondolkodni, mi lenne ha... Amit igazából nem tartom megoldásnak.


2015. nov. 14. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,hogy ez csak az esküvő után derült ki a férjedről és a családjáról?
2015. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez eléggé szomorú, meg az is, hogy nem ismerted a családját az esküvő előtt...


Mindig azt szoktam gondolni, hogy a megbeszélés fontos. Mondd el neki, hogy mi zavar, ha nem törődik vele, akkor te is tovább tudsz lépni, ha meg igen, akkor nem lesz problémád.

2015. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ennek elejét vettem: Pár hónap alatt én lettem a családja legnagyobb ellensége. Eleinte vak volt, nem akarta észrevenni a dolgokat, 1 év nagy cirkusz volt köztünk, majd választás elé állítottam. Alig látogatja a szüleit, csak illemből néha pár órára beugrunk és megyünk is. Nem kértek bocsánatot, pedig illendő lett volna, mert sok mocskos dolgot műveltek. Szerencsére nem tudtak elszakítani minket, így csendben elviselnek már, mert a párom azonnal ugrik, ha engem bántanak és rögtön sokáig nem megyünk megint hozzájuk. Így konkrétan rákényszerítette őket a jópofizásra, de több éve először látjuk a jeleket, hogy kezdenek megbékélni a dolgokkal és már nem támadnak, mert úgy is otthagyjuk őket. Ezt még házasság előtt megkellett volna lépned.
2015. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj az anyjával. Kérdezd meg, hogy az-e a célja, hogy 10 éve boldog házasságot tönkretegyen és a fiát olyan helyzetbe hozza, hogy választania kelljen a felesége és az anyja között. De amúgy meg mondd meg a férjednek, hogy kibírja az anyja, ha csak kéthetente segít neki, cserébe segítesz te is és akkor a kedves mama nem is ugathat semmit.
2015. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Más megoldás nincs, válaszút elé kell állítani: vagy te, vagy az anyja! Ha ennyire szereti, miért nem a saját anyját vette feleségül?
2015. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!