Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri szeretni? Például: van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri szeretni? Például: van egy pasi akit szeretsz, de neki már nem kellesz, mert ugy érzi, meghóditott, a másik (többi) pasi ki hidegen hagy, az mindent képes megtenni csak, hogy meghóditson, még szeretni is képes.

Figyelt kérdés
Én nem értem, minden a külsőről szól, ennyire nem fontos már az érzelem.
2010. ápr. 7. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van olyan is hogy viszontszeretjük egymást. Erre érdemes várni csak nem mindenki türelmes és nem mindenki hisz benne. Pedig létezik és nem csak a külsőség fontos.
2010. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megéri. Túl kell lépni az előző pasin, el kell fogadni, hogy már nem szeret, és várni a következőre, aki talán viszont szeret, és eggyütt boldogok lesztek.
2010. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy nekem eddig volt jopár pasim de egyikert sem szerettem, és a kiket szerettem azokkal nem jött össze a dolog....ez veletlen...
2010. ápr. 7. 13:27
 4/11 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy nekem eddig volt jopár pasim de egyikert sem szerettem, és a kiket szerettem azokkal nem jött össze a dolog....ez véletlen...
2010. ápr. 7. 13:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Csúcskérdés:"Megéri szeretni?". Nem nem éri meg. Ha szeretsz, nem teszel fel ilyen kérdést, ha meg nem akkor minek kérdezed? Vagy üzleti dolgokra gondoltál? A szex lehet jó üzlet.
2010. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sajnos szeretek,en meg nem talakoztam olyan emberrel ki nem szeret!es nem uzletre gondoltam mert nem hasznaltam ki a pasiaim hanem eselyt adtam nekik es elcsesztek, s mivel nem szerettem oket csak vonzodtam bizonyos szinten hozzajuk igy nem kaptak uj eselyt.
2010. ápr. 7. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már ott elrontod hogy olyannal jársz akibe nem vagy szerelmes! Igenis megéri csak ki kell várni a megfelelőt! Azért mert valaki szeret téged még nem kötelező járnod vele.
2010. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de csak aztan jottem ossze massal mikor mar lattam hogy nincs eselyem aval kit szeretek.es eloszor nem is jottem ossze de egy ido utan meguntam egyedul, altalaban barmelyik pasit megkaphatnam csak kit szeretek nem es nem tudom hol rontom el. Hat lehet hogy varnom kell...

koszi a valaszokat:)

2010. ápr. 8. 09:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy akiket szeretsz azok kicsit félénkebbekk és nem mernek lépni, hanem neked kellenne? Mert nekik sok idő kell főleg ha nem kapnak jelzéseket a csajtól. Te meg ilyenkor hiába vársz, nagyon sok idő telik el. Utána meg megunod hogy egyedűl vagy és egy olyannal jössz össze aki nagyon bátor, meg nem szeret, csak dugásra kellesz neki ráadásúl. Ezzel csak azt akarom mondani, nem lehet hogy pont azok a pasik jönnek be akiknek pont az érzelem a fontos, de azok meg nem akarnak lépni, e helyett mivel velük nem tudsz mit kezdeni hogy összejöhess velük összejössz nekik az ellentétükkel akiknek pont hogy a külső a lényeg és ezért érzed ezt, közben te magad vonzod szinte szánt szándékkal ezeket be.

Viszont te is elronthatod már látom az irásodból "barmelyik pasit megkaphatnam" ebből gondolkodásból látom, mivel nem ismerlek igy csak azt tudom mondani a normális pasiknak akik az érzelmek fontosak, ne igen emlegsd hány pasival voltál együtt vagy mennyit kaphatnál meg, mert mondjuk ez enegem pl taszitana, nemhogy vonzana bárhogy is nézel ki. Volt ismerősöm aki szerint a sex volt a legfontosabb a kapcsolatban az igy nem az érzelmes pasikat vonzotta hanem azokat akiknek szintén ugyan ez volt a fontos és azok meg bunkók voltak, utána meg ott siránkozott nekem miért van ez. Ebből is látszik néha azokat vonzuk amilyeneket pont nem akarunk. Én is ilyen voltam mindig azokat vonzottam akiket nem akartam, de megváltoztam és mostmár több mint 1 éves kapcsolatom van. :) sok sikert neked is.

2010. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:( nem tudom mi a megoldas, lehet hogy igazad van hogy dugasra kellenek ezeknek a pasiknak, csakhogy en keptelen vagyok lefekudni olyannal kit nem szeretek, azt hiszem nagyjabol ezert ment szet a legtobb kapcsolatom, en egyaltalan nem beszelek sokat a kapcsolataimrol a pasiknak mivel nem vagyok buszke rajuk, hisz nem boldogitottak...nem tudom hol rontom el...amugy mar leptem en is es leegtem ...szoval tobbe nem teszem. De van igazad bizonyos mertekben...Majd csak lessz valahogy. azt hiszem egyelore tartok egy szunetet, hogy tegyem rendbe magam.
2010. ápr. 10. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!