Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha bejön az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bejön az egyik barátom barátnője?

Figyelt kérdés

És szerintem ez kölcsönös is. Rendszeresen meghívnak magukhoz sörözni, filmezni, stb. Amikor távozni készülök, a lány gyakran bedobja, hogy esetleg ott kéne aludnom náluk. Vagy többször előfordult az is, hogy egy nagyobb baráti társasági összejövetelen csak nekem köszönt puszival, és amikor valaki ezt poénosan megjegyezte, akkor ő közölte, hogy bizony ez az én kiváltságom csak. Ha bulizunk, gyakran ölelkezünk. Egyszer egy húzósabb buli után hazakísért ez a barátom és a barátnője, mert eléggé rosszul voltam. A lány hazafelé végig fogta a kezem és simogatta a karomat, amitől totál libabőrös lettem. Egy másik alkalommal én kísértem haza őket, mert akkor a barátom volt rottyon. A lány már náluk otthon egy szál bugyiban és trikóban ölelt meg hálája jeléül, hogy segítettem hazacipelni a srácot.


Nem tudom, hogy ezekből mennyit vesz észre a barátom, de nekem nem tűnik úgy, mintha észlelné, vagy izgatná a dolog. Egyszer megjegyezte, hogy a barátnője meg én milyen jól összeillenénk.


Tudom, hogy nem jó ez, és nem akarok rosszat a barátomnak. El akarom felejteni ezt a lányt, de hogyan tegyem, ha rendszeresen találkozunk és ilyen helyzetekbe kerülünk? Találni kellene valakit magamnak, de ugye az nem csak úgy megy. Egyéb ötlet? 25/F



2016. ápr. 25. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
BArátoddal szemben már tiszteletlenség és becsapás, hogy engedted ennyi is megtörténjen. Mondanám azt, hogy nem állat vagy hanem ember, és tudd is magadat kontrollálni, beszéld meg vele, hogy ez így nem mehet tovább. Attól még rendszeresen lehet találkozni.
2016. ápr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanez van nálam is, iszonyat nehéz visszafogni magam :D
2016. ápr. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Én nem fogtam vissza magam ilyen esetben, nem is bántam meg.
2016. ápr. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Isten ments ilyen barátoktól. Ilyen barátnőtől meg aztán végképp. Milyen elcseszett egy társaság ez!
2016. ápr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy alkalommal hívd félre a csajt és mondd el neki őszintén, világosan, hogy félreérthető jeleket küldd, téged nem hagy hidegen, fejezze be. A reakcióból látni fogod, hogy ő is vonzódik-e hozzád, vagy nem vette észre, hogy túl közvetlen.
2016. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszélj a lánnyal, hogy mi ez?

Lehet, hogy csak te gondolsz bele sokat.

Majd megmondja.

És azt is mondd meg neki, hogy amíg a barátod csaja úgysem lehet köztetek semmi, szóval álljatok le.

A barátod miatt. Ugyanis a barátok fontosak, míg a csajok jönnek mennek.

Vagy ha nem tudod megoldani vagy megbeszélni vele, akkor sürgősen csajozz be! És felejtsd el ezt a csajt. Amúgy mit vársz? Ha a barátoddal ezt csinálja, akkor szerinted veled nem tenné meg????

2016. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az 5-össel értek egyet!

Szerintem csak nyitott, simán félreérthető de lehet semmit sem jelentenek ezek. En is adok puszit a baratom legjobb baratjanak masnak nem, de ez termeszetes mert sokkal tobbet talalkozom vele de nem jelent semmit!

2016. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!