Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 22éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 22éves pasi érett már? Tulajdonképpen mennyire férfias egy 22éves? Hogy lehet esetleg ezen változtatni? 22/F

Figyelt kérdés

Kűlsőre még annyira nem nézek ki 22-nek.Borotválkoznom még nem kell. De sok korombeli sokkal férfiassabb mint én.

Vékony,sovány a testalkatom és nem vagyok izmos sem..

Értelmes válszokat kérek légyszi. Kort ésnemet is írjatok.


2010. ápr. 7. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem sportolsz, keveset mozogsz, rendszertelenül eszel

Mit jelent a vékony? 180cm 60kg?

22F

2010. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háát ezt embere válogatja, van aki még 30 évesen sem elég érett a korához képest, de van aki már 18 évesen elég érett, változó, ezt a közeli ismerőseid tudnák megmondani akik látják, hogy hogyan viselkedsz miket csinálsz, hogyan gondolkozol stb.
2010. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Önkontroll.., a gondolataidat és az énképedet változtasd meg. Ha férfiasabb akarsz lenni akkor tegyél érte, hogy úgy is gondolj magadra és úgy is érezd magad. Meditációval és sporttal szerintem elérhető amit akarsz. Legalább is én így próbálkozom... Nekem meg a nőiességemen van mit dolgozni..

18/L

2010. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kicsit tudsz segíteni magadon bár a GÉNEK néha furcsa dolgokra képesek valaki hiába zabál mint állat mégsem hízik valaki meg eszik két zsömlét és máris 10 kilómétert kell futnia hogy ledolgozza


az biztos ha sportolnál valamit javíthatnál az arányokon és a helyes étkezés is rendkívül jót tesz a szervezetnek

2010. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14:15-ős. Eltaláltad pont annyi vagyok amennyit tippeltél.:)
2010. ápr. 7. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!