Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők minek ilyen megérthetettle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők minek ilyen megérthetettlenek?

Figyelt kérdés
Dolgom volt itthon! Nem volt időm vele beszèlni telefonon. Előtte minden rendbe volt, beszèlgettünk stb. Azóta mióta nem vettem fel a hívására a telefont nem áll velem szóba, flegman beszèl stb. De komolyan semmit nem szóltam vagy tettem ès mèg is így viselkedik velem!

#Rkfkf
2016. ápr. 27. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Megérthetetlenek? Az egész kérdésed címe az. Értelmetlen, nyelvtanilag nem helyes összeállítású. A fogalmazásról nem is beszélek ahogy leírtad a "történeted".
2016. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Ugorj neki még egyszer.
2016. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Besértődött, mert úgy gondolja, hogy ő a királylány.
2016. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És te miért vagy ilyen megèrthetettlen?
2016. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye!
2016. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem megérthetetlenek, csak rosszul kommunikáltok. Ha erre ez a reakciód, hogy minden nő hülye, akkor ostoba vagy.


Beszéljétek meg, hogy mi a gond, és oldjátok meg. Ha nem beszél veled, akkor mondd meg neki, hogy nem tudod, mi a baj és amíg nem mondja el, nem tudsz mit kezdeni vele. MAjd elmondja.

2016. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dolgod jah..làtta hogy egész nap kockulsz csak rà nem volt időd
2016. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na jó! hülyén fogalmaztam meg.

Barátnőm tegnap óta be van sértődve, aminek az okát nem értem mert semmit sem csináltam. Tegnap 13:00-ig normálisan beszélgetünk stb. Aztán kint volt dolgom a házkörül és nem vittem magammal telefont. Erre ő hívott 1x és küldött egy sms-t is hogy megy csinálni a dolgát (12 felkiáltó jellel) Ezek után hívtam, írtam de semmire sem válaszolt. Reggel írtam neki boldog hófordulót amire válasza BOLDOGAT. Fél reggelem azzal telt el, hogy kérdeztem mi a gond, baj, bántotta valaki stb. Minden válasza az volt MINDEN OK. Flegmán és lekezelően beszél velem de nagyon

2016. ápr. 27. 11:08
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Jaj, ne pedálozzál már annyit neki! Most titokban arra vár, hogy hatalmas csokor rózsával borulj le előtt és kérjél tőle bocsánatot, amiért nem vetted fel a telefont. Ígérd meg neki, hogy a büdös életbe többet ilyen hibát nem követsz el.


Eszednél vagy? Komolyan kérdezem! Legyen már benned annyi tartás, hogy nem pedálozol most neki, mint egy taknyos gyerek, mert azt a rohadt telefont nem vitted magaddal. Ha szarni mész, akkor is elérhető kell, hogy legyél? Mindig? Minden esetben? Most csinálsz magadból papucsot, és úgy, hogy észre se veszed.

2016. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Ne csicskulj be. Ha duzzogni akar, duzzogjon. Neki fog jobban fájni. Én eddig minden partneremmel közöltem, hogy ez a passzív-agresszív sz*rság nálam nem működik, ha veszekedni akar, veszekedjen, de én nem leszek gondolatolvasó a kedvéért.
2016. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!