Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők minek ilyen megérthetettle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők minek ilyen megérthetettlenek?

Figyelt kérdés
Dolgom volt itthon! Nem volt időm vele beszèlni telefonon. Előtte minden rendbe volt, beszèlgettünk stb. Azóta mióta nem vettem fel a hívására a telefont nem áll velem szóba, flegman beszèl stb. De komolyan semmit nem szóltam vagy tettem ès mèg is így viselkedik velem!

#Rkfkf
2016. ápr. 27. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
+1 a #10-eshez. Ne menj bele a hülye játékokban. Ha baja van, mondja el, de kitalálós játékot nem szabad játszani. Ha megunta a gyerekes viselkedést és a duzzogást, akkor jelentkezzen újra.
2016. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Elég alacsony nívón lehettek. Nyilván azt akarja, hogy foglalkozz vele többet, csak azt nem értem, hogy ezt mi a sz.arért nem lehet közölni. Ha akarok valamit, kinyitom a számat, nem? Te meg ne legyél papucs, ha ennyire pedálozol neki, akkor hozzá fog szokni,hogy mindent elér, ha megsértődik. Ha azt mondja, h minden ok, akkor tekintsd úgy, h minden ok. Egyszer majd úgyis elmondja, hogy mi a baja.

Egyébként sok mindent el lehet érni a kommunikáció segítségével. Kívánok nektek minden jót! :)

2016. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
LAPÁT.
2016. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!