Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban honnan tudhatom, hogy tényleg tetszem a pasinak nem csak lefektetni akar?

Figyelt kérdés
Persze idővel ezek együtt járnak, de eleinte melyek az árulkodó jelek?

2016. ápr. 27. 14:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amúgy ha egy férfi vár rád mondjuk 1 hónapot a szexszel, az már esélyesen nem lefektetni akar.


A lefektetni akaró pasik általában max. 3-5 randit várnak, aztán ha ennyi idő alatt nem volt semmi, akkor lelépnek maguktól.

2016. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%

Marhaság, kedves utsó.

Kérdező, elmondom, hogyan műxik a férfi. Az szexet akar. Így van bedrótozva. Aztán az, hogy mit akar még azon kívül, az tőled függ. Attól, hogy mit tudsz adni még neki. Miben tudsz még partnere lenni.

A szex az első nagy vízválasztó. Ha jó veled, feltehetően egy ideig marad. Legalábbis addig, míg kellőképpen megismer ahhoz, hogy lássa, mennyi van benned. Ha sok mindent talál, akár egész életre is lehorgonyozhat melletted. Ha már a szex terén bukik a mutatvány, továbblép. Ezt a nők úgy szokták megélni, hogy "jaj, csak arra kellettem az önző disznónak". Hát nem! Legtöbbször nem csak arra kellettél, hanem ennyi volt benned.

2016. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
Egy pasinak se tedd szét először a lábad, h aztán majd ő dönthesse el h arra érdemesnek tart-e h a lelkedet is megismerje. Pláne nem első kapcsolat. Ha nem vagy elsőre vérprofi (miért lennél, senki sem az), akkor mehetsz a kukába? Ne ess ebbe a hibába. Aki többet lát benned, ki fogja várni és ÉRDEMELNI h megkaphasson. És becsülni fogja azt, amit nehezen szerzett meg.
2016. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20%
Istenem utolsó, te nagyon félted a lábad közét. Nem valami szent földrész az, semmi extra nincs benne, főként mert a fél világnak is van olyan...
2016. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

12:

Miért marhaság? Én egy 22 éves egyetemista srác vagyok, aki jelenleg és mostani fejjel is a következő években "csak" a lányok lefektetésére hajt. Nem akarok komoly és tartós kapcsolatot. Az egyéjszakás megszerzése nagyon nehéz. Viszont lefektetni már nem szűz, 18-22 év körüli lányokat maximum 4-5 randi után egész könnyű.


Eddig tizenkét lánnyal voltam az életemben. Egyikük sem volt ribi, a többségük tartós kapcsolatot kereső és okos, intelligens, gimnazista vagy egyetemista, nem szűz lány volt. Kettőt dugtam meg az első randin, egyet a másodikon, hármat a harmadikon és a többieket is 1-2 héttel maximum az első randi után.

2016. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!