Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után terveznétek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után terveznétek/ terveztétek az esküvőt?

Figyelt kérdés

A nőktől is kérdezem, mennyi idő után mondanátok igent, ha a párotok megkérné a kezeteket?

Vagy mi kell ahhoz, hogy biztosak legyetek benne hogy hozzá akartok menni/el akarjátok venni?


2010. ápr. 7. 17:29
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:

Most úgy vagyok vele, hogy 4 év együttlét előtt nem. Egy házasság nagyon komoly dolog. Ha szerelmes lennék, lehet, hogy megváltozna a véleményem:(

20/f

2010. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy másfél év után vettem el a feleségem - bár ő már jóval hamarabb is benne lett volna. Azóta se bánta meg egyikünk se.


Persze ehhez az is kell, hogy tényleg kellően kiismerhessék egymást a felek.

2010. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a szüleimnek egy év sem kellett ;)
2010. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most így 21 évesen lassan 6 éve, hogy együtt vagyunk, már ideje volt.

Az elsővel értek egyet, jó pár év kell ahhoz szerintem, hogy egymásra hangolódjatok és megtörténjen az eljegyzés majd az esküvő.

2010. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mindenképpen évekre van szükség. Minimum talán 4 év az ami alatt kiismeritek egymást, előjön minden probléma, minden eddig eltitkolt apró dolog. Ha akkor is még minden oké, akkor gondolkodhattok rajta. De én először egy közös lakást ajánlanék. Aztán esküvőt.

A szerelem vak, de nem minden esetben tart örökké. Komoly dolog a házasság és szarügy a válás.

2010. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is évek. Amíg tart a kezdeti rózsaszín köd, vad szenvedély, addig nem szabad, mert az zsákbamacska. Mert az elmúlik, jobb esetben átalakul, de soha nem lehet előre tudni, hogy a kezdeti 1-2 évig tartó nagy láv után marad-e még annyi érték a kapcsolatban, ami elegendő ahhoz, hogy ráépüljön egy házasság.

Természetesen az együttélést is ki kell próbálni legalább fél évig.

Nincs amúgy még ilyen tapasztalatom (2 éve sincs még meg a pasim, és ez eddig a rekord), de mindenhonnan ezt látom, ezt hallom, és ezt érzem.

2010. ápr. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is évek kellenek..de van ismerős(idősebb)akit 3hónap után eljegyzett a párja...és félév után megvolt az esküvő,de a baba 8év után jött csak össze!

8hónapja tart az eddigi legkomolyabb párkapcsolatom,és úgyérzem menne az együttélés.Kb mindennap együtt vagyunk-együtt alszunk,fekszünk kelünk...de nincs még közös lakás..

Előbb diplomázni szeretnénk(nekem még úgy 2év),aztán talán segítséggel jutunk lakáshoz,kell biztos állás,kereset...a szerelem nem elég:)azért kell a biztonság is..Úgyérzem megvan életem párja,de nem szeretnék semmit sem elhamarkodni!Szóval 2év múlva mondjuk esküvő diploma után,v ha már jó állásom van nekem és a páromnak is!

Viszont azt nem támogatom,hogy sokan 6-10évig együttélnek és nem határozzák el magukat a házasságra,mert nem hisznek benne.

22L.

2010. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző: bár vannak a 6-10évnél is kivételek,pl amikor 15éves koruktól kezdve együtt járnak és olyan 24-25évesen házasodnak össze:)))
2010. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!