Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem mellett mennyire lehet fenntartani egy párkapcsolatot? Még nincs barátnőm.

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják,hogy az egyetem elveszi az ember idejét,ezért nagyon nehéz egy párkapcsolatot fenntartani.

Mennyire igaz ez?

Szeretnék már barátnőt,de remélem,hogy a párkapcsolatot és a tanulást is össze tudom egyeztetni.



2016. ápr. 28. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség....lesz időd bőven nőre.
2016. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Bár annyi időm lenne, mint egyetem mellett volt...

Jelenleg munka és gyerek mellett próbálok párkapcsolatot fenntartani, és azért megy valahogy. :)

2016. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem lenne idom egyetem mellett de nincs lany aki adna nekem egy eselyt :(
2016. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Simán. A vizsgaidőszak egy kicsit húzósabb, de ez nyilván szakfüggő is.
2016. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem van időm de nekem nincs csajom lol.
2016. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokmindentöl függ szerintem, pl. milyen szakon tanulsz és a barátnöd hozzáállása is fontos, pl. ő is tanul-e, vagy legalábbis hajalndó-e megérteni, hogy pl. most vizsgaidőszak van és neked tanulnod kell.

Nem tudom, mi van ha az ember extra nehéz szakot tanul, de az enyém olyan közepes kb. Kell tanulni, de azért nem orvosi meg ilyesmi. Viszont nekem elég fontos a suli és a jegyek, ezért ha tanulni kell, én tanulok, és ha a barátom ezt nem lenne hajlandó megérteni, az elég alapvető gond lenne. Szerencsére megérti, és olyankor elég az is, hogy együtt vagyunk, nem szrvezünk extra programokat. Ezt az évet már kapcsolatban kezdtem és lekopogom, az átlagomnak, jegyeimnek semmi baja.

2016. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyetemen ismertem meg a feleségemet. Nekünk ment a párkapcsolat a suli közben. Igaz mi csoporttársak voltunk. Hidd el, szerintem ha nagyon akarod akkor a tanulást és a barátnőt össze lehet egyeztetni.

Sok sikert!

2016. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nektek ennyivel könnyebb,hogy csoporttársak voltatok,lehetséges,hogy majd olyan lányt találok aki nem egyetemista.


Ti egyébként minden nap tanultatok az egyetem során?

2016. ápr. 28. 20:59
 9/10 anonim ***** válasza:
En az ELTE TTK-ra jartam. Ott folyamatos zh-k voltak. Tanultunk folyamatosan.
2016. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez egyetem, szak és félévfüggő. Időd biztosan lesz, ha megéri a lányra időt szakítani, a kérdés az, hogy mennyire sok, és mennyire leszel leterhelve. De ha szerelmes leszel, azt úgysem fogod szenvedésnek megélni.


Egyébként mi a barátommal egy egyetemre járunk, és így kifejezetten jól meg tudjuk oldani, bár leginkább egyszerűen csak egymás hétköznapjaiban vagyunk benne, nem arról van szó, hogy nagy esemény, ha találkozunk, készülni kell rá, és olyankor teljesen kikapcsolódunk, semmi más dolgunk nincs.


Ami szerintem nehezebb, az az ismerkedés és az egyetem összeegyeztetése, de lehet csak azért gondolom így, mert abban nekem nem kellett részt vennem. Legalábbis rengeteg embert ismerek, akinek az is sikerül, és még több kevésbé az egyetem is megy neki:)

2016. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!