Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt megoldani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt megoldani? Mindig oda megyünk ahová ő akar, csak az ő haverjaival.

Figyelt kérdés

Sokszor mondtam már hogy menjünk ide vagy oda, az én barátaimmal is. De mindig elfelejtődik nála, vagy nincs kedve végül... 1,5 éve vagyunk együtt és mindig csak autós találkozókra megyünk vagy ha valahova máshova akkor egyszer se kettesben.

Egyetlen egyszer voltunk állatkertben, ahová én akartam menni. De azért is egy hónapig rágtam a fülét hogy menjünk.

Ha tervezek valamit kettesben, örül neki, de mindig felhívja valamelyik haverját hogy menjünk velük. Emiatt pl csomószor megyünk olyan helyre ami tipikusan szingli pasis, én meg elég szarul érzem magam, hogy csajokat megyünk bámulni. Utóbbi időben ez visszavetette az önbizalmamat is, ami bánt.

Pl az autós találkozóért cserébe én szerettem volna lovasnapra menni, erre: akkor jön velem xy mert én azt annyira nem szeretem. Eléggé lehangolt.. Én egy rossz szót se szóltam az autós dolgok miatt pedig nem vagyok akkora nagy rajongó,de úgy voltam hogy ő szereti, elmegyek, élvezem.

Az én barátaimnak az időbeosztása nem olyan mint az övéké, ezért velük előre megbeszélni kell a találkozót legalább pár nappal, így én nem tudok random programra barátokat szerezni. De így meg a barátomat nem is érdekli a dolog.

A bevásárlás, kaja rendelés meg nem annyira kettesben program, ugye?


2015. ápr. 18. 01:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyél az én csajom inkább. ;)
2015. ápr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy pl ha moziba megyünk, ott kettesben még nem voltunk és a fiúk döntenek. Egy olyan filmet se néztünk még meg ami mondjuk a lányoknak tetszett. Én pl a filmmel is úgy voltam hogy nem láttam, de érdekli őt akkor megnézem, volt ami így jó volt, de visszafelé hogy akkor ő, az nem..
2015. ápr. 18. 01:11
 3/11 anonim ***** válasza:
gratt hogy 1 kő bunkót választottál ! most ed meg akit főztél te
2015. ápr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha 1,5 ev alatt nem sikerult akkor nem is fog. Keress olyan embert akit erdekelsz.
2015. ápr. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eleinte csak hétvégente találkoztunk, akkor nem nagyon jártunk el, olyankor volt a mozi, gondoltam lesz ezért cserébe olyan amit pl én szeretnék. Most egy fél éve kb ez a dolog.
2015. ápr. 18. 01:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Mozinál én a helyedben azt csinálnám, hogy lebeszélném a csajokkal, mit nézünk meg. Vagy én választok, egyedül megyek, neki meg meghagyom a lehetőséget, hogy jöhet, ha akar. Úgy tuti nem jönnek a haverjai(csajfilmre, ugyan).
2015. ápr. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet.

Pl én még tavaly a Holtodiglant akartam megnézni, nem tudom mennyire számít csajos filmnek, mondta hogy oké megnézzük, aztán addig húzta, amíg egy barátnőmmel néztem meg. Utána meg durci volt hogy miért nem vele és meg volt sértődve hogy jólvan akkor.. Nem értem.

2015. ápr. 18. 01:55
 8/11 Fish1 ***** válasza:

Ez a pasi (és a haverjai is) önző. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy az egyik fél behódol és rosszul érzi magát, a másik meg irányít és jól érzi magát. Egy normális kapcsolatban egyenrangúak a felek, és ha elmész vele olyan helyekre, ahova nem is szeretnél, akkor azért ő is mehetne veled kompromisszumként. Vagy a helyedben nem mennék autós találkozókra, ha nem érzem ott jól magam. Menjen a haverjaival.

A helyedben leülnék vele normális hangnemben megbeszélni ezt, mert ez így tré helyzet szerintem. Az, hogy ígérget, egy dolog, de másik fele, hogy nem tartja be...

A mozis dolognál meg azért vágta be a durcát, mert nem az ő kedve szerint történtek a dolgok. Hozzászokott ahhoz, hogy ő irányít, és így reagál az olyan helyzetre, ha nem neki van "igaza". Szerintem egyébként jól tetted, hogy a barátnőddel mentél.

2015. ápr. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

hehe.

ilyen egy jó asszonyállat.

nyel és alkalmazkodik.

mondjuk azt én sem értem,hogy minek kell neki mindenhova egy gyertyatartó.

a mozival meg úgy vagyok,hogy egyetlen 1x mentem el olyan filmre amit nő választott.

dörti dencing 2.

azt hittem agyfa-szt kapok mire vége lett.

miközben mentem ki láttam más hozzám hasonló balekokat akiket beültetett a nője ilyen filmre és rajtuk is ugyanazt a megtörtséget láttam amit én éreztem akkor.

úgyhogy filmet én választok.

a másik alapszabály,hogy 1.45nél hosszabb filmre sem szabad nőt vinni,mert kb ennyit bírnak.

még régen emlékszem pár balfácánra,akik a nőjükkel ültek be egy 3 órás gyűrűk urára haha.

a film végén a csajok arcát elnézve ilyen szintű sokk után nem sok jóra számíthatott az ember.

2015. ápr. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: 3 órás GYU? Ó... minden vágyam, hogy moziban a GYU MARATONT láthassam - egyszer volt, és nem tudtam elmenni rá. Az hittem, a szívem szakad meg :D


Amúgy kérdező: mi lenne, ha kidobnád és keresnél olyat, akinek fontos vagy?!

2015. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!