Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért én vagyok mindig a rossz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok mindig a rossz?

Figyelt kérdés

Legutóbbi eset: egyik este találkoztunk a barátommal, de már eleve másfél órás késéssel kezdett mert elcsúsztak a munkával. Nem sokkal később felhívta az anyja, és odébb vonult a telefonnal. Mint kiderült azért, mert ki kellett volna váltania a gyógyszerét, és a jóasszony épp engem hordott el mindennek, hogy miattam nem csinálta meg, holott én erről egyáltalán nem tudtam. Plusz a barátom olyan szemrehányóan mondta nekem, mintha tényleg én tehetnék róla. Gondoltam mindegy, biztos csak ideges a meló miatt, de inkább legyen meg az a bogyó, így ezek után elmentünk éjszaka közepén az ügyeletes gyógyszertárba. De a barátom utána is úgy beszélt az anyjával, mintha én ott sem lennék vele, végig E/1-ben.


Így kívülről biztos hülyeségnek tűnik, de kissé rosszul esik, hogy ha az anyja úgy sem szívlel valami számomra nem világos dolog miatt, legalább ennyit miért nem említ meg? Persze, biztos ez volt épp a legkisebb baja, de folyton ezt veszem észre, hogy csak akkor vagyok jó, ha valamit rám kell fogni.



2016. ápr. 30. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha megígérte, hogy kiváltja azt a gyógyszert és nem tette, akkor érthető, hogy ideges az anyja. Van gyógyszer, amiből nem szabad kihagyni. Értem, hogy a veled töltött idő is fontos, de nem tudjuk, hányszor fordult elő, hogy emiatt hanyagolta valami ígéretét.

Az miért baj, hogy E/1-ben beszél magáról?

2016. ápr. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk is még meló előtt kellett beágyazni ha ott aluttam pedig anyos otthon volt egész nap,meg fiának kellett bevásárolni örökké,én nem fogom ugráltatni a fiamat,nagyon szánalmasak az anyósok
2016. ápr. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy E/1. személyben beszél, ez függ attól is, hogy mióta vagytok együtt.Ha már huzamosabb ideje, akkor én is elvárnám a T/1. személyt.

A gyógyszerrel kapcsolatban meg csak azt tudom mondani, hogy beszélj a pároddal, miszerint az édesanyja ne téged okoljon olyanért, amiről nem is tudtál.Köztetek legyen meg a kommunikáció, a jó kommunikáció.Ha ti ketten meg tudjátok ezeket a dolgokat beszélni, akkor előbb-utóbb az anyóssal is közös nevezőre fogtok jutni.Remélhetőleg.

2016. ápr. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tud kiszabadulni a pici fiú anyuka bűvköréből:


"a barátom olyan szemrehányóan mondta nekem, mintha tényleg én tehetnék róla."


Ha már a véleményét is átveszi, noha ő pontosan tudhatja, hogy a gyógyszer ügyhöz neked semmi közöd - hát ne sok jóra számíts.

2016. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!