Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne maradjak egy ilyen jövőtlen, hétvégi kapcsolatban, ha nélküle magányos lennék?

Figyelt kérdés
6 éve az autóban randizgatunk, miközben mindenki a szüleinél lakik. Egymáshoz nem megyünk, mert nem megfelelőek a körülmények, meg a szülők hozzáállása. Szóval télen-nyáron ennyi a program hogy kocsikázunk és az erdőben szexelünk. Az utóbbi években már csak szombaton és vasárnap találkozunk, mert a munka miatt nem lehet hétköznap. Évekig próbáltam rávenni egy közös albérletre, aminek anyagilag nem lenne akadálya, de ő nem volt hajlandó, mert az szerinte pénzkidobás. Persze saját lakásra vonatkozó céljai sincsenek, még bejelentett állása sincsen mióta együtt vagyunk, szóval közös hitelt sem tudnánk f elvenni. Egyszerűen semmilyen módon nem hajlandó közös jövőt tervezni velem, konkrétan leszar mindent, hétköznaponként nem is keres. Amikor szakítottam vele, persze mindig jött a könyörgés, és a szép igéretek, hogy eljegyez majd, és összeköltözik velem, de soha nem vált valóra az ígérete. Én főleg azért tűröm ezt az egészet, mert ő az egyetlen ember az életemben. Nekem nincsenek barátnőim, haverjaim, rokonaim akikkel ki tudnék mozdulni itthonról. Konkrétan csak dolgozok, itthonülök, és hétvégente mozdulok ki vele. Úgy érzem ha ennyi se lenne, abba beleőrülnék, amúgyis frusztrál hogy szüleimmel kell laknom ennyi idősen, akik semmi szabadságot nem adnak, ellenörizgetnek, nem akarom még a hétvégéimet is velük tölteni itthon. Ők úgy vannak vele, hogy vagy barátommal mehetek el, vagy ha mással merészelek akkor kiakadnak, zsarolnak stb. Márpedig ha szakitok vele, és utánna itthon kell lennem begubózva én bekattanok..Szeretnék randizgatni, új életet kezdeni, hátha megtalálom az ideális férfit.
2016. máj. 1. 14:17
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:

Ahogy mondani szokás: jobb egyedül lenni, mint egy szar kapcsolatban.

26/F

2016. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül nem tudsz albérletbe menni? Vagy ismerőseiddel, barátnőiddel közösen?

A pasit hagynám a helyedben, ez egy életképtelen idióta. De a családodtól is menekülnék, és új életet kezdenék, ahol magam vagyok, és tennék a boldogságomért.

2016. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Blade Bone ***** válasza:
100%
Mi értelme egy olyan kapcsolatnak, amiben szintúgy magányos vagy? Ez nem is kapcsolat, inkább csak szex. Felvállalt volna már biztosan, ha többet érezne.
2016. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
24 vagyok. Írtam hogy nincsenek barátnőim, ismerőseim, teljesen egyedül vagyok. Albérletet nem tudok fizetni egyedül,110 ezret keresek, egy szobára tellene csak, de annak mi értelme? Ugyanúgy gondot okoznának olyan dolgok, hogy nem hozhatok haza senkit, alkalmazkodni idegen emberekhez, nekem ez kínzás lenne az én természetemmel. Amint írtam nem vagyok egy társasági ember, nemhiába vagyok magányos. Arra nem látok esélyt, hogy önálló garzont tudjak bérelni, és megélni mellette, pedig a szabadságomért képes lennék visszavenni az igényeimből. Volt már hogy láttam 50+ rezsiért különálló lakrészt, de szerintem a 110 ehhez is kevés, ez alatt meg semmi nincsen. (Nem vagyok pesti)
2016. máj. 1. 14:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, efelett elsiklottam, mert már az elején elborult az agyam a leírásodtól. Viszont vagy elkezdesz nyitni mások felé, kapcsolatokat építesz, hogy ne legyél magányos, vagy így maradsz, és értelmetlenül, egyedül fogsz meghalni, merthogy ez a "férfi" nem fog változni, az biztos. Saját magadat kell legyőznöd. Tudod, hogy nem véletlen az a helyzet, ami fennáll és tenned kell valamkt, ha változást akarsz, mert máshogy nem fog bekövetkezni.

Persze, a magadfajták inkább szenvednek életükben, mert fogalmuk sincs, milyen a valódi élet. És igen, erről te tehetsz, senki más. Neked kell a saját érdekedben cselekdeni, mert más nem fog. Remélem legalább ez a "sértés" eljut a tudatodig, és lépsz végre, mert jelenleg te nem élsz. Egyáltalán. Én sem vagyok egy nagy társasági ember, de azért képes voltam pár barátságot kiépíteni, akikre bármikor számíthatok, szóval ez nem kifogás.

2016. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
Lakótárssal sem laknál együtt? Társasági életet is javítana+ az anyagiakat is jobban bírnátok.
2016. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, ezt már kiírtad ide egyszer.

Állj a lábadra. Menj el albérletbe mondjuk.

Nem is értem, mit akarsz egy olyantól, akinek nincsenek céljai, és képtelen jobbá tenni a helyzetet?

Úgy veszem ki az írásodból hogy a végét járja ez a kapcsolat. Nem lesz olyan nehéz ezt lezárni. Elmész egy albérletbe és majd elkezdesz ismerkedni. A szüleid ostobák és rosszindulatúak.

2016. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, próbálok kompromisszumot kötni. Talán úgy megpróbálnám, hogy 1 lakótárssal csak ketten bérelnénk a lakást, több embert már nem szívesen viselnék el. Viszont mindenképpen felnőtt, teljes állásban dolgozó, hozzám hasonló egyént szeretnék, aki nem hoz fel mindenféle részeg, drogos társaságot, és ő maga sem jön haza szombat éjjel dülöngélve, az előszobába hányva. Lehet még össze is barátkoznánk. Csak úgy tapasztalom kevés az ilyen ember, mert általában egyetemisták, bulizni vágyó huszonévesek laknak lakóközösségben, az olyan nyugodt életvitelűek inkább már párral, saját családdal élnek. De ez csak az én tapasztalatom, egy kisvárosban élek amúgy, szóval sok emberből nem lehet válogatni. Szerintetek van erre esély?
2016. máj. 1. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Ha az ember akar valamit, tegyen érte.
2016. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!