Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hazudott nekem a cigivel kapcsolatban, nagyon rosszul esik?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk, mind a ketten cigiztünk. Én eldöntöttem, hogy leszokok róla, néha neki is mondogattam, hogy szokjon le, de nem zavart, ha ő rágyújtott, volt, hogy ki is ültem vele a kertbe amíg ő elszívta stb. Viszont egyre többet mondogatta, hogy le akarja tenni. Egyik reggel úgy kelt fel, hogy mostantól nem cigizik. Én ennek persze nagyon örültem. Azóta eltelt fél év, és egy munkatársával találkoztam a villamoson, aki adott nekem egy doboz cigid, hogy adjam oda a páromnak, mert tartozik neki ennyivel. Mondtam, hogy a párom már nem cigizik. Erre a munkatársa teljesen nevetve, hogy "nem a szrt nem", mint kiderült ugyan úgy cigizik a melóban szünetekben, meló előtt után stb. És teljesen kiakadtam, hiszen nekem már vagy fél éve azt mondta, hogy nem cigizik! Volt, hogy rá is kérdeztem, hogy nem hiányzik-e neki, és mondta, hogy nem, tök megvan nélküle, stb... És nem vagyok egy házisárkány, nem zavar ha cigizne... Az zavar nagyon, hogy a képembe hazudott hónapokon keresztül.. Nagyon rosszul esik, mert nem az anyja vagyok, hogy titkolnia kéne előttem, vagy hogy "nem engedném meg", és ezt ő is tudja nagyon jól... A cigit nem adtam neki oda, nem tudom, hogy tud-e róla, hogy a munkatársa nekem adta, de most nem tudom mit csináljak.

Szóval nem a cigi a baj, hanem a hazugság. Hogy vajon akkor mi mindenben hazudhatott még?! Kivagyok....

Szerintetek hogy hozzam fel a témát, vagy egyáltalán mit csináljak? nem akarok neki hisztizni vagy kiakadni, de ez elég szemét húzás volt részéről... :(


2016. ápr. 24. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd el ugyan azt, amit ide leírtál. Ennyi. :)
2016. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom mi értelme volt ennek ha amúgy nem volt bajod vele.. elég gyerekes dolognak tartom a titkolózást..de ezzel kb. elvágta magát nálad szóval megszívta rendesen mert ezek után én sem tudnék benne megbízni
2016. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Ne bosszants már. Aki bagózik az messziről bűzlik. Ne mond nekem, hogy nem érezted rajta ha napi több szálat elszívott.

Párom is cigizik, én nem órára pontosan megmondom mikor szívott utoljára, csak a szagából...

Párod meg sunyi alak.

2016. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Ez nem hisztiség,csak rosszul esik,nekem is rosszul esne.


Mondjuk most van egy sztori a kezedben,úgy hozd fel,ahogyan történt,hogy a munkatársa odanyújtotta a doboz cigit és elmondta,hogy még dohányzik.

Ezzel nem csapsz hisztériát,legyél meglepett és kérdezd meg,hogy mi oka volt rá,hogy hazudjon neked.Mivel te megértetted volna,ha nem is akar leszokni,de ezzel megbántott,hogy fél éven át hazudott.

Ennyi. Ezzel nem vonod kérdőre,megtudtad.

2016. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy nem vetted eszre. Ha tobb szalat is elsziv egy nap, csak erzed rajta.


Mondd ezt el neki is, amit ide leiral. Nem volt szel dolog, de nekem az is megfordult a fejemben,hogy neked akart csak segiteni.

Oka nem lett volna titkolozni, mivel nem tiltottad ot, ezert gondolom,hogy csak nem akarta elotted mutogatni.

2016. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben inkább megdicsérném és becsülném azért, amiért képes volt ennyi energiát belefektetni, hogy elfedje a szagokat és hogy előtted ne kerüljön elő egy szál sem :)
2016. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nnalátod, EZÉRT a handabandáért nem kötötte az orrodra, hogy mégis cigizik.


És akkor még ti vagytok meglepődve, ha hazudnak nektek.

Pfff...

2016. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most azt mondod hogy nem zavar, de ki tudja nem vágsz-e csalódott pofát meg nem fejezed-e ki passzív-agresszívan a nemtetszésedet ha rágyújt. Volt ugyanilyen párom, saját bevallása szerint nem zavarta ha rágyújtottam, mégis utána órákig úgy viselkedett mintha mélységesen csalódott volna bennem.
2016. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!