Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként elvárhatom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként elvárhatom egy nőtől, hogy rendszeresen járjon edzeni?

Figyelt kérdés
Mondjuk heti három alkalommal ami már rendszeresnek minősül. Attól függetlenül, hogy én edzek-e ugyanúgy vagy egyáltalán nem.
2016. máj. 1. 18:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
69%

" ugyanis ha egy nő várja el, "


Én még senkitől nem láttam/hallottam, hogy a barátnője elvárása miatt járna konditerembe.

2016. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Választhatsz olyan nőt, aki eljár edzeni.
2016. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Megvan a megoldás!

Pattintsd le Sóher Norbit az ír szetter kinézetű Rubint Rékáról és jöjjetek össze. :D

2016. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
51%
A jó alak 80%-ban a helyes táplálkozáson múlik. Ezzel a logikával mért nem azt várod el tőle, hogy húson és zöldségen éljen?
2016. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Uh, te milyen manipulatív kis görény vagy, kérdező. :DD

Felteszel egy kérdést, ami csak az érem egyik oldalára irányul, válaszolnak az emberek úgy általában egyöntetűen, majd te összerakod úgy, hogy mindenki szarszemét legyen, mert nem az érem másik oldalával foglalkozott.


Gyökér vagy, ez nem vitás. :D

2016. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

#25 Ha igazán nagy görény akarnék lenni akkor egy ujjal lepontoznék mindenkit akivel nem értek egyet. Álláspont foglalás nélkül meg nem igazán lehet vitázni. Őszintén semmi kedvem nem volt és most sincs hozzá, egyszerűen a válaszadók hozták ki a helyzetből.


De tessék itt a lehetőség, vond le a következtetést abból amit az eddigi válaszolók írtak anélkül, hogy ferdítenél rajta.

2016. máj. 1. 22:37
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Akarod tudni, mit mutatnak a válaszok?


Azt, hogy elvárhatod a nődtől, hogy eljárjon edzeni, neki meg joga van pofán röhögni emiatt.


De te egy szóval se kérdeztél fordított esetről. Mert nyilván fordított esetben is ugyanez van.

2016. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ugyan már!

Ez egy nőgyűlölő, magányos lúzer kérdése, ami arra akar kilyukadni, hogy a nők csak izmos pasikra buknak, más nem is kell nekik, ellenben ők el lehetnek hájasodva, mert náluk a p*nci.

2016. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

#27 Teljesen világos a helyzet most már. Én vagyok a vadbarom, ha bármiféle ilyen elvárásom van a nővel szemben.


Fordított helyzetben ez hogy nézne ki? Valahogy így tennék fel a kérdést:


Elvárhatom a férjemtől/barátomtól, hogy rendszeresen eljárjon edzeni? Mert már lassan nem kívánom.


Erre is ugyanolyan válaszok jönnének nem igaz? pl:


-Jogod van elvárni, hogy naponta lefussa a maratont. Neki meg joga van a pofádba röhögni, és elmenni valami értelmesebb nővel kúrni.


-Nem várhatsz el tőle semmit amit ő nem akar. Kinek képzeled te magad? Az ilyenekből lesznek azok akik egész állónap piszkálják a férjüket mert nem tökéletesen olyan amilyennek elképzelik.


És a többi...Ja, hogy ez így mégsem ugyanolyan? Akkor szállj a többi fehér lovaggal a sírba mert már rég kihaltak.

2016. máj. 1. 23:18
 30/33 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ha neked fontos az edzettség, akkor eleve olyan körökben keresel magadnak párt. Akkor olyan nagyon szólongatni se kell a másikat arra, hogy járjon el sportolni. Ha viszont van egy párod, akit töltött galambként ismertél meg, majd bevágod neki, hogy ja, amúgy kövér vagy, menj el edzeni, az nettó parasztság. Szóval eleve nem értem a problémádat. Hogy kerülhetsz ilyen helyzetbe?
2016. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!