Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem képes abbahagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem képes abbahagyni a hazudozást az életkoráról. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Amikor osszejottunk, 38 evesnek mondta magat, nekem gyanus volt de nagyon megszerettem ezert total megfeledkeztem az egesz eletkor temarol. Most kiderult, hogy 52 eves. A szemelyigazolvanyan lattam.. Baromi jol tartja magat, de zavar, hogy hazudozik, kerdore vontam es azt mondja, hamis az anyakonyvi kivonata, mert nem akart katona lenni, ezert anno Sziriaban megvaltoztattak a szuletesi datumat (????). Komolyan ennyire hulyenek nez? Amugy mindenki szerint jol tartott 52-nek nez ki. Hogy kezeljem a szitut? Beszelni akarok vele errol
2016. máj. 2. 18:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Én szakítottam volna vele. Következő alkalommal mi fog kiderülni? 15 évvel ezelőtt nő volt, esetleg gyilkos?
2016. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt, hogy arab es en 21 eves vagyok..
2016. máj. 2. 18:16
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Már a 38 év is nagyon durva egy 21 éves lányhoz, az 52 pedig egyenesen a beteges kategória már nálam.

Majdnem háromszor idősebb nálad.


Amikor te még egy fiatal harmincas leszel, akkor ő már a hetvenhez fog közeledni, és minden porcikáját fogni fogja. A zsémbességről ne is beszéljünk.

2016. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt elképzelni se tudom, hogy lehet összekeverni egy 38-at egy 52-vel. Esetleg látássérült vagy kedves kérdező vagy a párod plasztikai műtéteket is titkol?
2016. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha ebben hazudik, hazudik másban is.

Csak nehogy meglepetés érjen.


Családról meg egy-két feleségről nem felejtett el szólni?

2016. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

"Ami lemaradt, hogy arab es en 21 eves vagyok.."


Ennél a résznél felröhögtem :D Nincs is több kérdésem, megérdemlitek egymást :D Összejön egy menekülttel, akinek természetesen hamis iratai vannak és csodálkozik mint a világ szamara OMG :D

2016. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

ma 18:43


Menjél azért verd ki rá, hogy tudtál egyet migránsozni.

Legalább ennyi öröm van az életedben. :D

2016. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hülyére vett.

Hadköteles lenne 52 évesen is, főleg háborúban.

Inkább fél, hogy nem kell majd a fiatal fehér pipiknek.


Gyorsan házasodjatok össze, mielőtt lejár a vízum vagy kitoloncolták. Kettős állampolgárként nyugodtan tovább utazhat Svédországba.

2016. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

egy 52 éves arab és egy 21 éves magyar csajszi...hm...vajon ezek hogy találkoztak?:D


neked apakomplexusod van és nagyon hiszékeny vagy.

egy arabnak több felesége is lehet azt tudtad?:D

2016. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Hogy kezeld?

Sehogy. Páros LÁBBAL rúgd ki.


Egy naiv 21 éves lehet bájos. De te egyszerűen ostoba vagy.

2016. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!