Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztnétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztnétek, ha a párotok hazudott volna nektek a valódi életkoráról?

Figyelt kérdés

Velem ez történt tegnap. Én vagyok a làny, húsz éves, a baràtommal, akivel lassan féléve együtt vagyunk eddig úgy hittem, hogy harminckettő. Tegnap viszont egy viccelődés közben kibukott belőle, hogy ja, ő amúgy 36 éves, és azért hazudott nekem, mert a megismerkedésünkkor alig nézett tizennyolcnak, meg nem is gondolta volna, hogy mi komoly pàrkapcsolatban fogunk èlni egyszer. Állítólag azóta próbàlta elmondani.

Én egyik percben azt gondolom, hogy "ugyan màr, ez csak négy év!", míg a màsikban nézem őt, és egyrészt úgy érzem, mintha nem is ismernèm, ès azon kattogok, hogy mi lehet a hazugsàg a többi elmondott dolgàban.

Szerintetek normàlis, hogyha nem is mérges vagyok, de azért ki vagyok akadva? Ti ki lennétek? Vagy hülye vagyok, hogy engem ez egyàltalàn megèrintett valamilyen szinten is?



2016. febr. 5. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég durva hazugság, és innentől örökké nyitott marad a kérdés, hogy miben hazudik még...

Az külön elég gáz, hogy semmi komolyat nem akart tőled, csak megfektetni, és gondolta hazudik a koráról. A 36-hoz képest elég gyerekes.


Egyébként ugyanúgy túl öreg hozzád 32 évesen is, és idővel ebből is lesz konfliktus, főleg ha most már TÉNYLEG komoly kapcsolatot akar.


Te tudod, mit bírsz lenyelni, nekem ez túl nagy falat lenne. Kitenném.

2016. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék. A hazugság az hazugság. Ráadásul 36 évesen legyen már vki érettebb annál, mint hogy a koráról hazudjon...
2016. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 LazyJones ***** válasza:
93%
Nekem egy nő hazudott az életkoráról, pedig egyikünk sem volt már akkor sem fiatal. (Én 32, ő 38nak mondta magát, valójában 41 éves volt). Hamarosan kiderült, hogy nem csak a koráról hazudott, de a munkájáról is, és igazáról abban is, mit is keresett kapcsolati téren. Az, hogy idősebb, mint amennyinek mondta magát, na bumm. Ugyanakkor... fene sem tudja. Valahol érthető, valahol meg nagyon gáz. Azért abba is érdemes belegondolni, hogy lehet, ha elmondja, mennyi, sosem állsz szóba vele, és ez a fél év, amiben gondolom, boldog voltál eddig, talán sosem jött volna össze. Bár a hazugság ettől függetlenül hazugság marad.
2016. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszodat! :)

Bennem is ez van, hogy ezzel elvesztette a bizalmamat, pedig alapbòl nem vagyok egy hàklis fajta ember.

Ès tényleg úgy érzem, mintha nem is ismerném most.

Az életkorral kapcsolatban, pedig mindig nàlam idősebb baràtaim voltak (minden értelemben), szóval 10-12 év nàlam a normàlis. Egyik esetbem sem a kor miatt szakítottam.

2016. febr. 5. 12:31
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a többi vàlaszt is!:) Kicsit megnyugodtam, hogy nem lettem túlreagàló muci. Bàr, nem tudom mi legyen így vele, mert boldognak nagyon boldog vagyok vele, úgy még mint senki màssal, szóval ezért is hezitàlok mert amúgy nagyon értékes ember.
2016. febr. 5. 12:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, akár fölfelé hazudik, akár lefelé, mert felmerül a kérdés, hogy miben hazudott még csak azért, hogy bevágódjon nálam. Bár én már egy ideje nem ismerkedek totál idegenekkel, inkább ismerős közegben keregsélek potenciális partnert. Őket legalább tudom, hogy mennyire tudok bennük megbízni, és nem tudnak akkorát kamuzni. :-)
2016. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem egy túl jó dolog....de ha elmondta, akkor mégiscsak nyomta a lelkét. Az előző párom azért dobott ki,mert nem mondtam el neki,hogy van egy másik lakásom is amiben az egyik exem lakott a párjával. Tudott a kapcsolatunkról, és arról is hogy együtt laktunk, de arról nem, hogy még mindig tartom a kapcsolatot vele....nem mintha bármi köze is lett volna hozzá.

Ha úgy érzed ez bizalomvesztéssel járt részedről,és nem tudod ezt félre tenni, akkor búcsúzz el minél hamarabb, de szerintem ez legyen a legnagyobb probléma egy kapcsolatban.

37F

2016. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszodat!:)
2016. febr. 5. 12:43
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos belülről tudok nyilatkozni, ugyanis exbarátnőm sajnos kamuzott a valódi életkoráról - letagadott pár évet. Nem esett túl jól a dolog, de túlléptem rajta, és végül más tényezők miatt lett ex. Az életkora is benne volt, de az a letagadott életkorral is benne lett volna. Más életszakaszban jártunk - és járunk. Szomorú dolog, nagyon sajnáltam ezt a kapcsolatot, mert sok dolog nagyon szép volt benne.


A Te történetedre reagálván: Meg tudlak érteni. Ha egyszer hazugságon fogsz valakit - ráadásul ilyen hamar és elég fontos dologban - akkor a bizalom elvész (egy időre biztosan, de érzékenyebb vagy gyanakvóbb típusoknál örökre is akár...). De azt ajánlom adj neki egy esélyt a javításra, de tartsd nyitva a szemed, amíg rá nem szolgál a bizalomra.

2016. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azok alapján amiket elmondtál magadról és a kapcsolatról szerintem mindenképpen meg kellene tartanod ezt az embert.

Csak emiatt ne dobd el azt ami jól működik,végül is nem egy öregember,simán elhitted neki,hogy csak 32 és úgyis az idősebb pasikat szereted.Szerintem elfogadható az indok amivel magyarázta a hazugságot,én is voltam már ilyen helyzetben és nagyon nehéz bevallani az igazat ilyenkor,pedig tudja az ember,hogy az lenne a helyes.

2016. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!