Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar párom elmenni dolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar párom elmenni dolgozni. Mennyi időt adjak neki?

Figyelt kérdés

Azt kell mondanom, hogy párom egy lusta. Külföldön dolgozott, egy céllal, mégpedig azzal, hogy az ő családi házukat az elképzelése szerint újittassa fel, és három lakrészt csináljon belőle. Bele is kezdett, az ablakok kicseréléséig jutott el. Húsvétra hazajött, két hetet maradt volna eredetileg, de ő fogta magát és itthon maradt. Mondtam neki, hogy maradjon, de itthon a házukat sokkal nagyobb erőfeszitésből és nagyon lassan fogja tudni megcsinálni (főképp az ő méregdrága elképzelései végett). Mondta, hogy a tesója beintézi a munkahelyére, ahol jó fizut kap majd és majd abból szépen lassan újitgatja. Igen. Már majus van, már egy hónap azóta eltelt, és unom hogy a pénzt tudja szórni, de arra nem gondol hogy el kéne menni dolgozni is. Már felélte az összes kinn keresett pénzét amit hazahozott.

Tudom hogy lusta menni, de nekem ebből elegem kezd lenni.

Tavaly is ugyanezt a mesét játszotta, el akkor arra hivatkozva hogy mert neki fáj a válla , és négy hónapig nem dolgozott. Akkor szakitottam vele emiatt (nekem nem kell egy lusta férfi!).


Arra gondoltam várok május végéig, nem több ideig.

Nagy városban élünk, munka dögivel van, én is dolgozom+sulizom is mellette. Csak akarni kell!



2016. máj. 2. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Én két hónapig néztem, hogy a párom nem keres munkát, hanem otthon ül. Utána volt egy nagyon komoly elbeszélgetésünk, amitől összekapta magát
2016. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha az apja lennél örökölt milliókkal, akkor is azonnal el kellene zárnod a pénzcsapot.
2016. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen okból kifolyólag nem keresett munkát?
2016. máj. 2. 20:04
 4/8 anonim válasza:
81%
Szia, én azt javaslom, hogy beszélgessél el vele és mondd meg neki, hogy ott fogod hagyni ha nem fog elmenni dolgozni. Szerintem ettől a mondatodtól majd észhez tér.
2016. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez alapján egy megbízhatatlan, link, felelősséget hírből sem ismerő alak, akinél komolyan csodálkozom, hogy hogyan kellhet bárkinek is.
2016. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3.: ha irsz egy levelet leirom mit mondtam neki es miert kapta tole ossze magat, ide nem akarom kiirni mert nezegeti neha az oldalt
2016. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Én a helyedben szakítanék vele, de végleg. Már másodszor fordul elő, nem? Nincs értelme beszélgetni róla. Még ha most össze is kapná magát, mert nem akar elveszíteni, a probléma vissza fog térni a jövőben. Most még könnyen otthagyhatod, de mi lesz ha mondjuk már összeházasodtatok, esetleg ott lesz egy két gyerek? Keress egy normális társat amíg teheted.
2016. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1 hetet adnék neki. Ha nem talál munkát a kis senki akkor kibasznám mint macskát szarni. Mennyi ilyen proli van ebbe az országba..
2022. aug. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!