Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem akar dolgozni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akar dolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva a munkám miatt Luxemburgba kell költöznöm. A barátnőmet is vinném magammal, de mióta megtudta, hogy megyünk, folyton azzal nyaggat, hogy mikor kérem már meg a kezét. Jó lenne, ha ott végre keresne magának valami munkát is, de nem tudom hogy elmondjam-e neki, hogy ez nekem nem nagyon tetszik.

2013. okt. 1. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Mi az, hogy egy fiatal-középkorú nő nem akar dolgozni?:DD
2013. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Most melózik?

Együtt éltek? Te tartod el?

2013. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
24 éves még csak.
2013. okt. 1. 20:47
 4/19 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, ő a házimunkával foglalkozik.
2013. okt. 1. 20:48
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Menj egyedül te adonisz csak aztán ne sírj ha honvágyad, nővágyad lesz...
2013. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit akarsz?

Eddig nem kellett dolgozni, mert eltartottad! Te rontottad akkor el!

2013. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Keresett munkát, de nem talált.
2013. okt. 1. 20:52
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Ja... itt egy (bocs) hülye, aki melózik, eltart, neki meg csak le kell törölni a port havonta... biztos, nagyon keményen keresett! de most jegyezd el, vedd el, hopp jön a gyerek, aztán még egy és SOSE fog dolgozni!
2013. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ahova felvették volna, oda ő nem akart menni, mert azt mondta, hogy annyira kevés pénzért nem dolgozik, és egyébként is derogáló neki. Nem tudom mit tegyek, kérjem meg így is a kezét? Mert mi van ha már soha nem fog dolgozni? :(
2013. okt. 1. 20:54
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

A barátom párkapcsolatában is ugyanez a helyzet. Mindenképp közöld vele sztem, hogy nálad nem OK a dolog. Jogos a problémád, ha a lány csak kotlik otthon és a kisujját sem mozdítja meg ez ügyben.

Viszont ha kitartóan keres állást egyik napról a másikra akkor állj mellé és támogassad.

Ha viszont az előbbi eset áll fenn akkor mindenképp tisztázzad vele az álláspontot.

"Néma gyerek szavát az anyja sem érti."

2013. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!