Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ki akar menni külföldr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ki akar menni külföldre dolgozni. Mit tegyek, hogy megakadájozzam? Tele vagyok kétségekkel, mi van ha valami baja lesz vagy megcsal?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 16:35
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
80%
Jó kapcsolat lehet ha ennyire bízol benne..
2013. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
90%

Megcsalni itthonról is megcsalhat...

A szomszéd utcában is elütheti egy autó...

2013. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 SzilKa ***** válasza:
83%

Ha tudsz, menj vele...

Én fél éve jöttem ki dolgozni külföldre, s bár egyikünk sem csalja a másikat, mégis elég durván el kezdtünk távolodni egymástól a férjemmel, pedig 10 év van mögöttünk... Nálunk nem volt megoldható sajnos, hogy velem jöjjön, de ha otthon maradok, akkor a pénztelenségre mentünk volna rá.

A legideálisabb az, ha nem tartod vissza, hanem vele tartasz, hidd el.

2013. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
78%

Mennyi ideje vagytok együtt, együtt éltek, van gyereketek?


Amúgy semmit nem tehetsz és jogod sincs hogy megakadályozd, ha neki ez a vágya.Megbeszélitek és utána eldönti, hogy marad vagy megy - és te is dönthetsz úgy, hogy vele tartasz, vagy megpróbáljátok a távkapcsolatot.

2013. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
85%

Mégis, mi baja lehetne, ami itthon nem? Ha meg akar csalni, ahhoz sem kell több száz km.

Bízz meg benne, és hagyd, hogy azt tegye, ami neki jó.

2013. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
53%
Az én fiúm azt kérte, hogy házasodjunk össze, és ő utána kimegy katonáskodni Afganisztánba, meg ilyen helyekre. Én nem akartam, hogy elmenjen. Egyszer csak bejelentette, hogy egy hónap múlva meg, és az esküvő pedig egy hét múlva lett volna. Én nagyon készültem rá. Lemondtam mert nem szeretnék 20 évesen özvegyasszony lenni. Nekem nem kell annyira a pénz, hogy kimenjen idegen érdekek miatt embereket öldökölni. és esetleg ő is megsérülve, bénán jöhet haza. Mit kezdek akkor az életemmel egy béna ember mellett. Szakítottunk az esküvő előtt 4 nappal.
2013. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Mit tegyek hadjam el?
2013. jún. 12. 16:51
 8/56 anonim ***** válasza:
84%
Menj vele! En is kulfoldon elek a csaladommal,a ferjem sajnos okt. vegeig tavolabb dolgozik,igy csak heti 2-3 napot toltunk egyutt,azt sem teljes egeszeben.Neha viszont nem art a kapcsolatnak az ilyen,most ugy ugrunk egymas nyakaba minden talalkozaskor mint amikor megismerkedtunk,pedig mar 8 eve hazasok vagyunk:)
2013. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Azt már neked kell kitalálni, hogy megpróbálod-e a távkapcsolatot, vele mész vagy elhagyod. De az biztos, hogy megakadályozni nem akadályozhatod meg, ha akar, akkor menjen.


Baja otthon is lehet, megcsalni a szomszédoddal is megcsalhat.

2013. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
Párod menjen ki külföldre. 2-3 hónap alatt teremtsen meg egy bizonyos egzisztenciát (albérletre gondolok). Ezután te is ki tudsz menni hozzá, és keresel kint munkát.
2013. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!