Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál vele, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál vele, ha szereted, de tudnád hogy sosem fog elvenni?

Figyelt kérdés
Nálunk ilyen szitu áll fenn, és tudom hogy nem kéne vele maradnom, de egyelőre nem bírnám ki nélküle.
2016. máj. 3. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miert nem fog elvenni?
2016. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, ha boldogok vagyunk és szeretjük egymást? Ez csak egy papír...
2016. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez elég bonyolult, mert ha elvenne, amire kb. 5% esély van, akkor meg én nem járnék jól... mert a családja sosem fogadna el. Meg az én családom se Őt...
2016. máj. 3. 20:56
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Az a kérdés jobbra vagy balra eldögléséhez, szerintem előbb azt kéne eldöntened mennyire fontos neked a tényleges hazásság. Van akik papír nélkül leélnek egy életet szeretetben és hűségben példásan az emberiség történetében. Van akiknek megvan a házasságról a papír de két év múlva elválnak vagy hűtlenek és állandóan egymás haját tépik.


Azt kell mérlegelned mennyire fontos neked a házasságkötésről szóló papír?

2016. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha boldogok vagyunk együtt, engem nem érdekel, hogy elvesz-e vagy sem. Probléma akkor lenne, ha már a boldogság sincs meg.
2016. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

elnézést, rosszul fogalmaztam.

nem azon van a hangsúly, hogy nem akar elvenni, hanem hogy nem akar örökre velem maradni.

Lesz egy nő, őt kéne elvennie 5-6 év múlva (családi okok miatt). Ha nem veszi el, szembemegy a családjával, amit nem akar (de ebben még nem biztos).

ha engem elvenne, kitagadnák.


szóval megéri vele lenni, addig ameddig "tudunk" és a sorsra hagyni, hogy talán elvesz, de leginkább nem?


több mint egy éve vagyunk együtt egyébként, és július óta együtt lakunk.

2016. máj. 3. 21:08
 7/18 anonim ***** válasza:
Jól értem,hogy Ti együttvsem maradhattok? Tehát nem csak a házasság nem működik,hanem a kapcsolat sem..
2016. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ne, nem maradnék vele

és nem azért mert nem venne el, mert nekem nem fontos.

hanem mert töketlen és inkább elvesz egy idegent, csakhogy anyuci apuci ne legyen mérges

2016. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
No, hát így már kicsit más a sztori, mert ezt az elején nem írtad, csak gondoltad. Én megpróbálnék hatni rá, hogy ne legyen ennyire töketlen, mert soha nem lesz boldog, és az a másik fél sem, akit a családja kedvéért "el kell vennie".
2016. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Költőnő? ***** válasza:
Itt nem az a baj, hogy nem fog elvenni... itt az a baj, hogy ha az kérdés, hogy kit válasszon; alapjaiban rohad az egész kapcsolat úgy ahogy van.
2016. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!