Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek, ha én többet szeretnék szeretnék lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

Elég furcsa kérdés, hiszen ezt inkább a férfiak teszik fel...de én most nő létemre kérdezem. 3 éve vagyunk együtt a barátommal és hetente is alig találkozunk, kb 2x. Neki a suli + munkája miatt nem ér rá...én ráérnék hogy találkozzunk többet...Hetente csak egyszer szeretkezünk...Sőt ha megjön, akkor + 1 hét kimarad...És én már úgy érzem hogy nekem több kéne...kevés az a romantkika, szenvedély, hogy hetente egyszer feküdjünk le..de ő megmondta hogy neki ennyi elég, hiszen sokat balhéztunk már és heti egy neki megfelel...Nem tudom hogy akkor már nem szeret vagy nincs több vágy felém???

Nekem nagyon rosszul esik ez...és hiányzik az, hogy valakivel igazán össze tudjak bújni...:(

23 L



2016. máj. 4. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Nem furcsa a kérdés, manapság rengeteg hiposzexuális férfi van. Az alapvető probléma itt az, hogy "neki ez megfelel", neked meg nem. Ő egyoldalúan elvárja, hogy te alkalmazkodj az ő igényeihez, ő pedig nem hajlandó alkalmazkodni a te igényeidhez, nem képes kompromisszumra. Ez a hozzáállás pedig nagyon kapcsolatromboló.

A hiba nem a te készülékedben van, hanem eltérnek a szexuális igényeitek, és benne is van, mert csak a saját igényeit nézi, a tieidet figyelmen kívül hagyja. Én nem jósolok nagy jövőt ennek a kapcsolatnak. (És nem CSAK a szex miatt, hanem mert tapasztalataim szerint ez a hozzáállás az élet minden más területén is meg szokott nyilvánulni.)

2016. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem furcsa egyáltalán, sok párnál éppen a nő igényelne többet, változatosabbat.


én nem tudok rá megoldást, a szeretőzéstől kezdve az új kapcsolatig mindenfélét javasolnak, de ha ilyen egyszerű lenne akkor nem merülne fel újra és újra problémaként minden korosztálynál és minden életszakaszban.

2016. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ezen elbukhat a kapcsolat. Forduljatok szexuálpszichológushoz.
2016. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha neki ez így jó, akkor nem sokat lehet tenni. Úgy tűnik itt az ideje, hogy egy másik barátot találj magadnak, akivel jobban összeilletek...
2016. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1!


Ne mondd már azt, hogy heti1 szex,már hiposzex, mert menten elájulok! Az átlag szerinted mennyit csinálja? Naponta 3x?? Vagy mi a sz.ar? Az meg már nimfomán! Az se normális! Csakhogy tudd.

2016. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

<< hiszen sokat balhéztunk már és heti egy neki megfelel >>



Kezdj el sokkal kevesebbet balhézni. Érezze, hogy szereted és elfogadod. És eleinte szex nélkül is sokkal többet öleld át, bújj hozzá, puszild meg, stb....

2016. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

és meddig bujkáljon? aki nem akar szexelni az nem kezdeményez, nem kap lángra, bújással vagy anélkül, el fogja tolni magától a fiú és mindenféle okokra hivatkozva menekül.


miért nem lehet megérteni hogy mindenkinek más az igénye és ha nagyon eltérőek akkor vége, be kell fejezni, mert nem fog változni semmi, csak örökös feszültségben élnek majd.

2016. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

# 5: Nem mondtam, hogy a heti egy a hiposzex, hanem azt, hogy nem fura a kérdés, sok a hiposzexuális férfi, és értelemszerűen az ilyen kapcsolatokban a nőknek van szexhiánya.

Mindenesetre az, ha egy huszonéves férfi beéri heti egy alkalommal, miközben lehetne többre lehetősége, egyenes út a hiposzexualitás felé. Mert a heti egyből havi egy lesz, aztán évi egy...

2016. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne bántásnak fogd fel, nem az. Csak rettentően eltérnek az igényeitek, és amennyire én ezt látom, a későbbiekben még inkább el fognak térni.


Az a valaki nemigen ő lesz.

2016. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

Én sokkal bujósabb vagyok, az utcán is szeretem átöleltni, puszit adni neki...stb...ő még a kezemet se szokta megfogni az utcán, mindig én kezdeményezek hogy adjon már végre egy puszit pl...

2016. máj. 4. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!