Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok,...

23 hetes kismama vagyok, ikreket várunk. Ti sokat pihentek napközben? Én nem tudok csak 1-2 órára lefeküdni, mindég csinálok valamit. Többet kellene szerintetek pihennem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém van, úgy gondolom, tudok pihenni. A terhességem 9 hetétől vagyok táppénzen, veszélyeztetett terhesség miatt. Az első három hónapban igényeltem is a pihenést, sokat aludtam. Most jobb a helyzet, de pihizek azért. Ha nem délelőtt, akkor délután. De persze minden házimunkát elvégzek, meg vásárolni is járunk, a férjem mindenben segít!Második babánál már biztosan nehezebb lesz:-)25 hkm
2014. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem feküdtem nagyon sokat, de a végén már sokmindent ülve csináltam (pl. konyhai dolgok). Akkor már nem volt kényelmes a fekvés a nagy pocakom miatt. Szerintem neked sem muszáj feküdni, de úgyis érezni fogod egy idő után, hogy nem bírsz már annyit. Figyelni kell magadat, ha érzed, hogy elfáradsz, azért pihenj egy kicsit.
2014. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia,én is voltam ikres kismama,igen pihenj sokat,amennyit tudsz,semmi probléma nem volt de 32.héten be kellett feküdnöm.(mondjuk akkor már igényeltem is,jo nagyokat aludtam délután is) Gratulálok a két babocához!! :)
2014. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Használd ki az időt és próbáld pihenni! Nekem 16 hos a kislanyom, reggel 7tol este 8ig pörög megállás nélkül, max 1 órát alszik napközben :( én 9 hetes terhes vagyok a második babankkal, legszivesebben egész nap fekudnek, az émelygés és az olmos fáradtság miatt de 1 percet srm tudok :( vérzik a szívem ha arra gondolok, hogy annyit feküdtem/pihentem/tvztem amennyit szerettem volna most meg nincs semmire lehetőségem :( sőt a kislányom egész nap kézben akar lenni, hisztis, sir sokat, semmi nem jó és baromi fárasztó ez igy. Főleg hogy nem vagyok a legjobban :)

Szóval gondolj erre és pihenj amennyit tudsz mert ennek sosem lesz vége. Hiába másfél éves meg mindig ejszakazunk, többet sír a fogai miatt mint újszülöttkoraban. Szóval hiába telt el ennyi idő már másfél éve nem tudtam aludni egy jót, nem tudtam napközben ledolni egy kicsit a tv elé, stb. És még van jó néhány évem ebből :) és neked ráadásul kettő lesz úgyhogy gyujtogesd az energiát!

2014. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megpróbálok többet pihenni,nem szeretnék még egy ideig kórházba kerülni,és ha megszületnek a babócák már úgy sem lesz rá időm.Boldog babázást,és babavárást nektek és azért néha próbáljatok meg pihenni ti is.
2014. ápr. 14. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!