Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nehezebb okos nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nehezebb okos nővel lenni, mert ők sok mindent átlátnak?

Figyelt kérdés

Mikor okos barátnőm volt nagyon sok mindent átlátott, hibáimat stb. Így mindig mondta a dolgokat fejemhez vágta stb.

Mikor butuskáb barátnőm volt akkor csak azt a mázat látta amit mutattam felé és nem látott a dolgok mögé, így nekem sokkal könnyebb volt egy buta barátnő.


2016. máj. 4. 11:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Más az okos nő, és más az okoskodó. Okos nő még nem gáz, ha nem kérkedik vele, és nem akarja mindig ő megmondani a tutit. Ami meg a hibákat illeti, nos, az mindenkinek van dögivel. De amúgy az igaz lehet, hogy egy buta csajnak sokkal könnyebb bedumálni dolgokat, ha az a cél hogy hülyítsd a másikat...
2016. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ha neked nem kell, hogy fejlődj, felelősséget vállalj, saját szinteden levő barátnőd legyen, akkor igen, nehezebb.
2016. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Ha esetleg őszinte lennél (magadhoz és a társadhoz), akkor nem okozna problémát, hogy átlátnak rajtad.

Emellett az értelmi és érzelmi intelligencia nem feltétlenül jár együtt: ha a szerinted okos barátnőd mindent a fejedhez vágott, akkor az érzelmi intelligenciája volt a béka feneke alatt.

Én átlátom a párom gondolkodását, viselkedését, hibáit, és ez nem okoz gondot a kapcsolatunkban. Egyrészt mert eleve őszinte velem, nyílt lapokkal játszunk mindketten, másrészt mert vagyok annyira toleráns, empatikus, megértő, hogy ne vagdossam a fejéhez ezeket (inkább türelmesen kivárom, hogy ő jöjjön rá, ha hibázik valamiben).

2016. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Van, akit zavar, ha egy nő okosabb. Van, aki örül neki. Nekem volt egy barátnőm, akinél okosabb nőt még nem láttam és jól működött a dolog, nem volt semmi probléma.
2016. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Őszintének kell lenni a kapcsolatban és akkor nincs min átlátni ... Erre a megoldásra nem gondoltál?
2016. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez csak abban az esetnen igaz, ha az együtlét alatt azt érted, hogy hülyíted a csajt. Ha öszinte kapcsolatról van szó akkor nem nehezebb.
2016. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez nem okosság. Az az okosság, hogy állandóan beszól neked és a hibáidat ecseteli?


Lehet hogy az a "butuska" is okos volt, mert ő is látta ezeket, csak nem állandóan erről beszélt. Sőt, így nézve még ő volt az okosabb.

2016. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9%

Ha kitalálja a gondolataidat, belelát a lelkedbe, az egy nagyon jó női tulajdonság, csakhogy ezzel igencsak szeretnek visszaélni és az esetek többségében eszközként felhasználni a másik megbántásához, lekicsinyléséhez. Én úgy tapasztalom, hogy az okos nőkben (mármint akiknél az érzelmi intelligencia is rendben van) sokkal kevesebb a szerénység, sokszor azt érzékeltetik a környezetükkel, hogy ők minimum a megközelíthetetlen, megtörhetetlen félistenek, gyakran a hanglejtésükön is érezni, és rajtuk kívül mindenki más plebejus, arról nem is beszélve, hogy az okos nő szeret néha okoskodóba átcsapni.


Szóval szerintem ebben is az arany középút a legtökéletesebb választás.

2016. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
8-assal nem értek egyet, nem megközelíthetetlen egy okos nő, csak nehéz szellemileg kielégítő partnert találnia, aki meg untatja azzal nem foglalkozik. Ha egy férfi hazudozik, manipulál, azon átlát, bár egy igazán okos nő azt is tudja, hogyan szoktassa le erről a partnerét, ahelyett hogy megsértődik és okoskodik.
2016. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Én okos nő vagyok mindig rájövök a dolgokra..ezért is nehéz olyan pasit találni aki nálam okosabb és profin eltud titkolni dolgokat. ;)

sajnos az okosság hátrány néha..bárcsak egyszerűnek születtem volna.

2016. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!