Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nehezebb okos nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nehezebb okos nővel lenni, mert ők sok mindent átlátnak?

Figyelt kérdés

Mikor okos barátnőm volt nagyon sok mindent átlátott, hibáimat stb. Így mindig mondta a dolgokat fejemhez vágta stb.

Mikor butuskáb barátnőm volt akkor csak azt a mázat látta amit mutattam felé és nem látott a dolgok mögé, így nekem sokkal könnyebb volt egy buta barátnő.


2016. máj. 4. 11:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"bár egy igazán okos nő azt is tudja, hogyan szoktassa le erről a partnerét, ahelyett hogy megsértődik és okoskodik."


Nem, egy igazán okos nő tudja, hogy egy felnőtt embert nem lehet megjavítani, megszerelni, ezért eleve olyan társat választ, aki nem próbálja meg manipulálni. Az okos nő ugyanis pontosan tudja, hogy mire van szüksége és olyan társat keres (és talál), aki pontosan ezt tudja nyújtani.

2016. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Azoknak, akik mondják, hogy okoskodó meg miért vagdalkozik a nő... a pasas leírásából én azt is simán elhiszem, hogy már az is a fejéhez vágásnak minősül, ha a nő BESZÉL róla, hogy te XY, ezen meg azon változtatni kell, ezzel meg azzal megbántottál.
2016. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy nő okos, még nem biztos, hogy a fejedhez is vág dolgokat, szóval ettől még lehet valaki bunkó és érzékelten, meg lehet tapintatos is. De a tapintat nem jelenti azt, hogy mindent el is néz neked a párod. Ha te jól érzed magad így a bőrödben, ahogy vagy, olyan párt keress, akinek jó is vagy így.
2016. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rosszabb párosítás, mint egy okoskodó csaj és egy buta pasi... :D
2016. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Bárcsak találnék már egy ilyen okos nőt!
2016. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem okos nővel... nekem nehezebb. Az okosságnak nem része, hogy ha valami gyenge pontodat látja, akkor a fejedhez vágja. Az okos nő elmondja neked, és esetleg segít abban, hogy javítsál, ha te is hibának gondolod.
2016. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ezért választ az okos nő okos férfit. Bár önmagában az okosság csak egy csiszolatlan gyémánt, bölcsesség nélkül megsebez. ;)
2016. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha te éppensggel el akarsz titkolni valamit, akkor nyilván egy okos nő (mint megtévesztendő ellenfél) számodra valóságos istencsapása.


Ha viszont kinőttél a sunyi játszmázásokból, akkor egy olyan nő, aki nem az álarcodat, hanem téged szeret... főnyeremény.

2016. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#2-es megmondta a tutit.
2016. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Titusztitusz ***** válasza:
100%
A feltett kérdésedre a válasz egyértelmüen az hogy:Igen...Okos nővel sokszor nehéz kijönni, mert valóban hamar átlátnak dolgokon, de ennek ellenére én kizárólag okos nőkklel éreztem magamat jól mindig...A buta nők ostobasága ugyanis módfelett szokott idegesíteni mindig...Úgyhogy bár kétségtelenül van hátránya is az okos nőkkel való együttéléseknek, de azért szerintem az előnyők mindig többségben vannak, a hátrányokkal szemben...De persze neked nem kötelező az én elveimet követni...
2016. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!