Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
Párom megmondta,hogy őt zavarj az,hogy én adok magamra és jobb vagyok nála!Ő a férfi...Na de én mit tehetek arról,hogy állandóan zabál és hízik? Nem tudja elviselni,hogy jobb vagyok nála!Mindent megszól ami kell a nőiességhez!
2016. máj. 4. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Alacsony az önbizalma, nincs megelégedve önmagával. Segíts neki abban, hogy legyen ereje változtatni, és olyanná válni, amilyenné szeretne, amivel elégedett lenne! Ezt a pszichében kell elrendezni először, meg kell vele értetni, hogy ő sem rosszabb nálad, és hogy bőven ki tudná hozni magából a maximumot!
2016. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Keressen másikat, kevésbé igényes nőt. Baj, az, ha egy kapcsolat arról szól, hogy a gyengébb lehúzza magához a másikat. Közösen kéne inkább fejlődni.
2016. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most ebben, később a munkában húz le. Mindig vissza fog tartani. Ott fogod hagyni. Nem most, de előbb -utóbb eleged lesz.
2016. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Figyelemre van szüksége. Ezzel te tudod őt valamelyest kárpótolni bókokkal, figyelemmel. Nem állandó megerősítés kell neki csupán figyelem. Lehet hogy azt érzi, hogy többet költesz ruhákra meg csecsebecsékre, mint rá avgy rátok és ez zavarja.


Sajnos nekem ilyen pasival volt dolgom. Állandóan magáról beszélt, szépítkezett, többet kente az arcát mint én. Többet költött egy hónapban ruhákra meg kiegészítőkre, mint én egy teljes évben...

Persze sosem vitt el valahova vagy főzött volna nekem, reggelit sem készített sosem, mert akkor büdös lesz a haja...


Szóval az ilyen hiú emberekkel van iagzából a probéma. Nem ad eleget a kapcsolatba és a másik fél háttérbe szorul...

Teljesen megértem őt. Ez még nem jelenti azt, hogy kevés az önbecsülése vagy életképtelen...

Csupán a figyelmedet szeretné...

2016. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereket hívják energiavámpíroknak. Ha neki nem jó neked se legyen. Elvoszi a kedved attól, hogy adj magadra, ezáltal rávesz hogy te is kevésbé érezd jól magad.

Én a saját káromon tanultam meg, hogy az ilyen pasit azonnal ki kell dobni.

2016. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!