Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem arra, hogy megvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem arra, hogy megváltozzon és jobban törődjön velem, ha most nem teszi?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, én nagyon szeretem, állítólag ő is szeret engem. Egy bentlakásba lakunk egyetem időszakba, azon kívül 100 km választ el minket egymástól. Amikor a bentlakásba vagyunk, ír smst, keresi a társaságom, jól vagyunk, minden oké. De amikor haza megy mintha megszűnnék a barátnője lenni. Most is két napja meg csak fel se hívott, hogy megkérdezze, hogy vagyok. Írtam neki smst a tegnap este - mivel egész nap nem keresett -, hátha legalább választ kapok, de semmi. És ez nem az első esett, folyton ez van, már elmondtam neki, hogy ez így nem jó, nem érzem úgy hogy fontos lennék neki, hogy szeretne. Ezt kaptam válaszul: dehát te tudod, hogy nem így van.


Én nem várom el, hogy egy nap ötvenszer felhívjon, nem kérek beszámolót, hogy mivel tölti el az egész napját, de úgy gondolom normális elvárás, hogy egy nap egyszer felhívjon. Vagy amikor hívom legalább felvegye a telefont.

Arról nem beszélve, hogy 2 hete nem láttuk egymást és esze ágába sincs meglátogatni engem, mert az neki egy teljes napját elvenné. Pénze van rá, kocsija, jogsija, azonkívül van vonat, busz a két település között napi 3-4szer...

Arra gondoltam, hogy kiadom az útját. Szerintetek erre változna? Vagy ha csak így változik meg akkor annak semmi értelme nincs, ha amikor világosan megkértem rá nem változtatott? Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy neki ez az első komoly kapcsolata nekem pedig a harmadik (egy 3 éves és egy fél éves).

A másik ami zavar, hogy még nem feküdtünk le. Én mondtam, hogy kívánnom, ki is nyilvánítottam, hogy akarom, megkértem, hogy foglaljon valahol egy szobát, de semmi. Pedig mikor olyan szituációba kerülünk, érzem hogy kíván, de nem lép semmit.

Köszönöm a válaszokat!


2016. febr. 16. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szeret igazán és nem kötődik hozzád, hagyd ott.
2016. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
Ultimátum. Az, hogy ha szakítok és majd jól átgondolja emiatt; az játszma.
2016. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van, de nem sok. Szerintem is középtájon vagy a fontossági sorrendben. Az egy dolog, hogy nem hív fel, de hogy fel sem veszi a telefont...
2016. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!