Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha irigykedek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha irigykedek a barátomra? 21L

Figyelt kérdés

Mindketten egyetemisták vagyunk.

Ő a szüleinél lakik, míg én albérletben. Nem dolgozik ő se, én se. De az ő szülei alapból jóval többet keresnek az enyéimnél, és még a havi kb 70ezer albi+utazás sincs nekik.

Borzasztóan szerencsés vagyok, hogy állják a szüleim mindet, és boldog is vagyok emiatt. Eddig nem is rágtam magam ilyeneket, hogy kinek mennyi pénze van, stb.

De mostanában kezd rosszul esni, hogy ő kb mindent megvehet magának. Megéhezik, és vesz valami 2ezer forintos kaját, míg én max vmi péksütit eszek. Együtt ülünk és kb csorog a nyálam...

Járhat midnenféle koncertekre stb.

Az, hogy ő hívjon meg engem is, nem opció, mert azért nem kőgazdagok ők se, élősködni se akarok, meg a barátomon is néha úgy érzem, mintha sajnálná tőlem (mert persze van hogy néha meghív).

De én annyira rosszul érzem magam, h arra irigykedek akit a legjobban szeretek, pedig így van :(


2016. máj. 4. 14:33
1 2 3 4 5
 1/41 Noren1989 ***** válasza:
30%

That' s all, folks!

26/F

2016. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
85%
Esetleg menj dolgozni egyetem mellett?
2016. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

ha mennék, se erre költeném :D

meg sajnos rengeteget kell tanulni, most is igazából csak azt halogatom. de akkor meg amiatt lennék rá irigy, hogy neki több ideje van. az mégrosszabb lenne.

2016. máj. 4. 14:41
 4/41 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, de elég gáz a barátod ha hagyja hogy te péksütit egyél ő meg rendel 2ezer forintos kaját magának. Még ha nem is akar rádkölteni mert egy surmó, akkor se előtted \ melletted kéne zabálni ha már annyi nincs benne hogy olcsóbbat rendeljen de abból kettőt. Ha nekem lenne egy hamburgerem a barátnőmnek meg egy pogácsája azonnal cserélnénk. Nem veled van baj, hanem ő nincs tekintettel rád.
2016. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen azért az sem valami szép dolog hogy elnézi hogy csorgatod a nyálad olyan ételre amit nem engedhetsz meg magadnak...:(
2016. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
82%

ő lehet megkapja zsebpénznek amit neked albira adnak.

és tényleg elmehetsz párszor melózni!

2016. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
85%
Négyessel értek egyet.Hosszú jövőt ne tervezz vele,ha ilyen smucig és magánakvaló.
2016. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyek, ha irigykedek a "barátomra"?

"Megéhezik, és vesz valami 2ezer forintos kaját"

"Együtt ülünk és kb csorog a nyálam... "

"néha úgy érzem, mintha sajnálná tőlem"


Életembe nem röhögtem ennyire jót ezen a "párkapcsolaton"! :D

2016. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire bunkó nem lehet. Én a 2 ezres kaja helyett vennék 2x1000 forintért és nem folyna neked sem a nyálad. De ez valami elkényesztett hülye kisgyerek lehet aki mindent magának akar. Next boyfriend
2016. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
A pasid nagyon nagyon gaz, ket es fel perc alatt otthagynam, es sztem ha idosebb kesz akkor is ilyen szarrago lesz.
2016. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!