Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl hisztizem vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hisztizem vagy tényleg van okom rosszul érezni magam, mert a barátomra más lány főz?

Figyelt kérdés

Kollégiumban lakunk, a párom szerint csak enni akarnak és barátok, de nekem bántja az egóm, mivel én erősen próbálkozok a főzéssel, de félek tőle. Szóval inkább féltékeny vagyok, csak maga a szituáció, hogy mindig akkor történik, mikor nem vagyok, és együtt készítik, együtt eszik, csak kihozza ezt belőlem. Ha szerintetek is csak hisztizem, írjátok meg nyugodtan, de légyszí, adjatok tippeket, hogyan lépjek ezen túl!

20/L



2015. dec. 12. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy kis okod van a félétkenykedésre mert a főzés össze tudja nagyon hozni az embereket meg a közös ebédelés vacsizás
2015. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én tiszta ideg lenèk, de mondjuk nekem nem is való párkapcsolat:D /egy féltèkeny csaj/
2015. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
*lennék:)
2015. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Ha a farkát Te látod el a legjobb "falatokkal" akkor nem fog megcsalni, egy mákoscsirke miatt!

(basszus, kettőt lapoztam a szakácskönyvben)

/így készül a mákos csirke/

De ha féltékenykedsz, elronthatod azt is ami Tőled a legjobb neki!

Egyél mindig Te is velük!

Nem baj ha rád is főznek!

:-)

2015. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) Igazából én is kezdem az érezni, hogy nem nekem találták ki ezt a kapcsolatosdit, de szeretem a srácot, és jó lenne küzdeni kettőnkért, amíg lehet
2015. dec. 12. 23:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak üzenem, hogy nem szeretem arra alapozni a kapcsolatunkat, hogy elégedett velem szexuális dolgokban, szerintem lelki síkon is együtt vagyunk, csak ilyenkor előtör belőlem a féltékenység megspékelve túl sok büszkeséggel :"D pl a világért nem ennék annak a lánynak a főztéből, mert túl büszke vagyok. Szóval ezt az egót kellene legyűrni
2015. dec. 12. 23:36
 7/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
44%

Szerintem nem az egot kellene legyűrnöd, hanem főzni kellene,sütni,tudod,ahogy a nők szoktàk.

Èdes kevés az,ha a szex jò veled. Azzal nem lehet jòl lakni sem egy kapcsolatot kizàròlag erre épìteni.Ez egy idő utàn semmit nem jelent egy pasinak. Bàrki szét tudja tenni a làbât.

2015. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
51%

Másik komentelonek igaza van tanulj meg főzni, mert ha családotok lesz akkoris más fog rá főzni? Te meg jársz eterembe mert nem eszed meg azt a "főztot"mert nagy az egod?

Inkabb örülne annak hogy valaki fozne, meg neked is nem itt feltekenykedni kene hanem megbeszélni veluk a dolgot. Sok sikert.:)

2015. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem zörög a haraszt
2015. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Az én véleményem személy szerint az, hogy féltékenykedéssel nem oldasz meg semmit; Ráadásul az, hogy féltékeny vagy, bizonyítja azt, hogy jobbnak gondolod a másik lányt magadnál, ez pedig eleve rossz hozzáállás.


Nekem zömében fiú barátaim vannak, és szoktam nekik főzni, sőt! A legjobb barátom is egy fiú, és igen, van olyan, hogy kettesben találkozom vele, és megyünk el például moziba - ez nem jelenti azt, hogy akarnék tőle bármit mást is, és ezt a barátnője is tudja, elfogadja. Sosem jelentett problémát.


Ha a szerelmed, és ez a lány valóban jó barátok, nem szabad, hogy így érezz. Talán fektess több energiát abba, hogy megismerd ezt a bizonyos harmadikat, és talán Te is megkedveled - utána csinálhattok közös programokat is.


Utolsó sorban pedig igenis, próbálkozz a főzéssel, és a próbálkozásaid alkalmával főzz a barátodnak is. A főzés a gondoskodás egyik jele lehet. Nem azt mondom, hogy innentől minden áldott nap te főzz rá, de időnként biztosan jól esne neki, ha meglepnéd egy spagettivel, vagy valami egyszerű tésztával. ;)Ki tudja, talán legközelebb már veled is beáll a tűzhely mögé.

2015. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!