Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor tényleg egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tényleg egy férfi házisárkány vagyok?

Figyelt kérdés

A feleségem elment a családjával 1 hónapra vidékre.


Nem örültem neki, hogy elmegy, mert közbe fontos események is voltak az életünkbe, de kell a pénz!

Én itthon maradtam. Gyerekünk nincs.


Mikor elment, egy kikötésem volt. Hogy ne bagózzon sokat és a kávét is és az alkoholt is mértékkel fgyassza.


Egy-két ismerősöm szerint ne akarjam megmondani hogy mit csináljon, hisz úgyis az ő teste.


De most kmolyan az a baj, hogy megkértem, hogy vegyen vissza ezekkel?


Szerintetek?



2016. máj. 4. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is amondó vagyok hogy az ő dolga. Persze lehet neki jelezni hogy ezek a szokásai zavarnak de arra nincs jogod hogy beszabályozd.
2016. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom most a családjával pihen... hadd csinálja már azt, amit akar. Persze megmondhatod neki, hogy nem szeretnéd, ha sokkal többet csinálná ezt, mert félted az egészségét, de ennyi.


Egyébként nem egészen értem a szituációt. Aztán nem örültél neki, mert egy két váratlan esemény miatt most nagyon kéne a pénz és ő meg most így nem dolgozik? Vagy pont így tud pénzt szerezni, mert vidéken szülők által van most valami melója?! Miért nem örültél neki? Majd hétvégente meglátogatod..

Nem egészen értem a problémádat.

2016. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy felnőtt nő nyilván tud magára vigyázni. te megkérheted, hogy figyeljen oda, mert félted, de nincs jogod megmondani neki hogy mit csináljon (vagy ne csináljon).
2016. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Családdal melózik, igen. Megkértem rá, hogy ne tegye, mert beteg lesz. Beteg lesz a kávétól meg a sk cigitől, és a piától is. Közben viszont évfordulónk is lett volna. De őt most elszólította a pénz hiánya..
2016. máj. 4. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Beteg lesz? Mármint tényleg most azonnal lebetegszik, vagy majd egyszer sok év múlva lehet, hogy tüdőrákos lesz?! Mert ha utóbbi...hagyjuk.. Ha előbbi, akkor jogos a kérésed, hiszen nem akarod, hogy baja legyen.


Nekem például nagyon felpörgeti a szívemet a kávé, nem tesz jót..rendesen kiugrik a helyéről. Értelemszerűen nagyon ritkán iszok, de ha rákapnék, akkor a párom biztos szólna érte.

2016. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt soha nem értettem meg: kell a pénz, ezért hosszabb időre vidéki munkát is vállal, tehát nagynak tűnik a gond ... ez mellett akkor cigire, meg piára honnan van? Vagy az a nagy anyagi gond, hogy ezekre nem jut?
2016. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szerelmed egészségéért aggódsz, akivel le szeretnéd élni az életed.

Szerintem ez nem a "házisárkány" kategória. Bár az is igaz, hogy ha a másik félben semmi akarat sincs, akkor nem sokat tehetsz.

Én mindig hálás vagyok, amikor a férjem figyelmeztet, hogy keveset mozgok, vagy ezt vagy azt túlzásba vittem :)

2016. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őőő biztos vagy benne hogy jól választottál párt magadnak?
2016. máj. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!