Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a kapcsolatban a férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kapcsolatban a férfit környékezi valaki, állítsa le ő; de ha a nőnek teszik a szépet, akkor azt is a férfi állítja le legtöbbször, vagy állítsa le a nő?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 16:51
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
Én általában megoldom magam
2016. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig leállítom a flörtölőket. Akkor várnám, hogy a párom is beavatkozzon, ha nem tudnám egyedül leállítani a nyomuló pasit, mert nem értene a szóból.
2016. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az állítsa le az érdeklődőt, aki a kapcsolatban van, és aki felé irányul az érdeklődés. Tehát ha foglalt pasit környékeznek meg, akkor a pasi, ha a nőt akarják elcsábítani, akkor a nő. Engem iszonyúan zavarna, ha valaki kitüntetett figyelemmel illetne, de én nem mondhatnám el neki még azt sem, hogy párkapcsolatban vagyok, hanem a párom egyből ugrana neki és mondaná a magáét ("ne kezdj te az én nőmmel!" c. történet bármelyik variációja). Nem biztos, hogy tisztában van az én párkapcsolati státuszommal.


Meg egyébként is. Ha valakit vonzónak találok, akkor azt inkább magamban rendezném le, a párom befolyása nélkül. Ha inkább a párommal maradnék, azt lehetőség szerint nem azért tenném, mert ő elriasztotta körülöttem az embereket.

2016. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állítsa le a nő. Főleg hogy a pasi nincs ott mindig.
2016. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen én állítom le a hozzám közeledőket. Egyrészt a párom nincs mindig mellettem, és általában akkor próbálkoznak be férfiak, másrészt pedig a párom felnőtt embernek tekint, aki képes megoldani a problémákat.
2016. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alap, hogy leállítom az érdeklődőket, ha párkapcsolatban vagyok. Miért kéne a pasinak ugrania emiatt?
2016. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A pinát kell meghódítani.


Te hallottál már olyat, hogy a fa-.szt kell meghódítani? Na ugye.


Igen, mindkét esetben a férfi legyen az, aki tesz a dolgokért.

2016. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!