Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

Fiatal, egyetemista lány vagyok. Néhány hónapja összejöttem életem szerelmével, nagyon hasonlóak vagyunk és emellett igen sok időt töltök vele, ezért nem járok sokat például bulikba sem.


A barátom nagyon rendes, törődik velem, viszont nagyon csúnyán össze tudunk veszni. Ha iszik, nem lehet rá hatni észérvekkel, nem tudunk együtt elmenni bulizni/egy koncertre, mert sértődés/vita lesz a vége.

Alapból nagyon sértődős, viszont az utóbbi időben egyre rosszabb a helyzet.


Már úgy érzem, semmit nem mondhatok a dícséreten kívül kb. Azt vettem észre, hogy nagyon önző módon viselkedik és elvárja folyton, hogy enegeszteljem, ölelgessem.Baromságokat nagyít fel, vesz a szívére.


Emellett kombinál, bemagyaráz magának dolgokat velem kapcsolatban, pl. hogy én biztos haragszok rá, biztos meg vagyok sértődve, nem szeretem már őt stb.


Nem tudom ezt hogyan kezelni már. Valótlan dolgokat beszél be magának és ha próbálnám megértetni ezt vele, meg sem hallja.


Bocsi, hosszú lett, de örülnék egy kívülálló véleményének, mivel nagyon szeretem ezt a fiút, de stresszes időszakokban egyszerűen nem lehet mellette létezni. (Most vizsgaidőszak lesz - a napokban kezdte el ezt, eddig minden ok volt.)



2016. máj. 5. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet számára nem egyértelműek a te reakcióid, ugyanígy voltam annó egy lánynál, én is kombinálós meg könnyen összeveszős típus vagyok, de ha valaki egyértelműen megfelelően reagál és úgy mond dolgokat egyböl meglehet engem győzni, szóval szerintem a te stílusod neki nem egyértelmű.
2016. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan típus, aki ezt élvezi. Direkt kiprovokálja a vitát, hogy megsértődhessen, te meg vigasztalgasd és könyörögj neki.

A helyedben szakítanék, és nem ő volt életed szerelme. Ezt majd 95 évesen jelentsd ki, ne most, és ki tudja addig hányszor leszel "halálosan" szerelmes. :)

2016. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet, nem is jelentettem ki, hogy sosem voltam hibás.


Viszont az utóbbi időben már az is megsérti, ha például éppen nem ölelgetem akkor,amikor akarja. Jó lehet, hogy ezzel csak azt akarja elérni, hogy vele törődjek, de úgy érzem sok nekem ez az egész.


Plusz senki sem tökéletes. Nekem is vannak rossz napjaim, nem tudok mindig az ő kedvére tenni. :( De ő ezt nem tudja jól kezelni, fel sem fogja szerintem, hogy nekem is vannak nehéz napjaim...

2016. máj. 5. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:
"Fiatal, egyetemista lány vagyok." A fiatal nem lett volna elég? Érezzük mi akinek szaros OKJ-s végzettsége/i vannak,hogy te egyetemista vagy?
2016. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne írhatná, hogy egyetemista? Én is jelenleg OKJ képzésen vagyok, viszont ha ezt elvégzem meg lesz a pontom az egyetemre. Ez igazából javarészt önhibám múlik, hogy kit vesznek fel fősulira vagy egyetemre. Tanulni kell és pontokat gyűjteni.
2016. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg kell neki mondani, hogy ha mondasz valamit akkor azt úgy kell elfogadni. Ha nem lehet ezt felfogni, akkor meg össze lehet pakolni és lehet menni.
2016. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd felnőltök mindketten.
2016. máj. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!