Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éves kapcsolatom megromlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolatom megromlott hogyan hozhatom helyre szakítás helyett?

Figyelt kérdés

Már a pasim azt nézi mibe kössön bele és mindenből ügy lesz. Sokszor civakodunk sok kis apróságokon.

Anyját válassza valahányszor nekem közbe jön valami és nem tudok vele találkozni akkor ő meg hisztiből anyját válassza és vele lesz amikor nekem jó lenne és dúl fúl.

Nem élünk együtt csak együtt járunk de meg szoktunk egymást de elegem van ebből az örökös nem össze tartásból szeretnék szakítás helyett valamit kezdeni ezzel az egésszel hogy abba maradjon és inkább szeressen mint háborúzzon ne a rosszat hanem a jót nézze bennem és lehessünk igazi párok.



2016. máj. 6. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, itt bevett szokás, hogy azt tanácsolják szakíts vele, dobd el, lépj tovább.

Komolyan legapróbb problémákra azt mondják keress mást.

2016. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az 1-es válaszoló szokott ilyet javasolni amiről ír.
2016. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp a kommunikáción van a hangsúly. Kapcsolatok alapja a bizalom szokták mondani, ez igaz, viszont a kommunikáción sok múlik. Ha normális érvekkel elé állsz a barátodnak, hogy a kapcsolatotok harmónikus jövője érdekében mi az amin változtatni kellene és ezeket alá is támasztod akkor, ha a srác inteligens és éppen nem hisztis üzemmódban kapod el, akkor elgondolkodik rajta. Hisz neki sem célja, hogy elveszítsen téged.



2-eske. Honnan a búbánatos péniszemből tudod, hogy én mit szoktam válaszolni? :DDD

2016. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lerí rólad
2016. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Háttehülyevagy
2016. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy mindig bennem keresi a hibát és mindig azzal jön hogy ő próbál nem belém kötni de úgy viselkedek.

Nagyon az jön le ő is csak megszokásból van velem és fél egy új kapcsolatba bele vágni de mi már csak egy civakodó pár vagyunk akik egymásban keresik a hibákat és nem tudom mit kéne tenni hogy helyre hozzuk és civakodó pár helyett össze tartó párt alkothassunk.


Én 24 ő 26 éves

2016. máj. 6. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!