Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom meztelen kepeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom meztelen kepeket kert egy lanytol, mi a teendo?

Figyelt kérdés

A parom 28 eves, en 24. Fel eve vagyunk egyutt.

Van egy csajszi aki nem szall le a baratomrol, januar ota napi 4-5x hivogatja. Nem voltak egyutt csak kavartak 4 evvel ezelott de a lany meg mindig probalkozik, foleg hogy megtudta hogy mi egyutt vagyunk. A parom soha nem reagalt a hivasaira, az uzeneteire, levolt tiltva a telefonszama.

2 napig reszeg volt, lagziba volt es a csajszi pont akkor irt sms-t (minden lehetoseget megragad hogy valahogy kapcsolatba lepjen a baratommal, vezetekesen is hivogatja, emailek stb.) Osszevesztunk tegnap nagyon, talan ezert valaszolt a lanynak?

A lenyeg a lenyeg, a baratom olyasmiket irt hogy 'tokeletes tested van, ezt mindig is tudtam' vagy 'kuldj egy huncut kepet' es a csaj ugye vegre figyelmett kapott tole, rogton talalkozni akart amire a parom zsigerbol nemet mondott, kifogasokat keresett hogy majd jovo honapban, nincs ideje stb.

Tegnap ejjel hivta a lany a vezetekesen, en vettem fel mivel a baratom teljesen ki volt utve..Tudtam, hogy a lany az, ezert megneztem a parom telefonjat (undorito, tudom) es akkor talaltam meg az sms-eket. Kiakadtam es lattam, hogy ot is bantja, elsirta magat es eskudozott hogy soha nem csalna meg, csak jo erzes volt hogy 'masnak is kell meg', magabiztosnak erezte magat. Nem beszelget nokkel, csak fiu baratai vannak. Azt mondja nem dobhatok el mindent egy ilyen 'kicsuszas' miatt hisz csak nem is talalkoztak de en ezt nehezen dolgozom fel, faj, hogy torest okozott ez a kapcsolatunkban de valahogy ugy erzem kozelebb kerultunk egymashoz, soha nem veszekedtunk meg.

Volt bekulosszex, telefonszamot akar cserelni, nezzem at minden nap a telefonjat ha akarom es tarsai, semmit nem jelentett neki ez, egy ido utan vissza se irt a lanynak mert megunta.

Zavaros lett, sok dolog kavarog a fejemben. Hogyan tovabb? Van okom a bizalatlansagra? Szakitsak? Ossze vagyok zavarodva!


2016. máj. 6. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Nezd, van ilyen megbeszeltetek, elnezest kert, teloszamot cserel ergo nem kell vele szakitani. Minden kapcsolatban vannak kisertesek es kihivasok, ergo nincs garancia se arra h valaki megcsal es arra sem h nem.


Mivel semmi nem tortent, sztem lepj tul rajta.


30/N

2016. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Vegyétek be a csajt harmadiknak és akkor mindenki megkapja amit akar :-P
2016. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Küldj Te is huncut képet,nekem, És felhívlak sokszor, hadd élje át ugyanezt :)
2016. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi hatására kezdte el a lány hívogatni mikor ti már együtt voltatok?? 4év sok idő, csak úgy nem kerül elő általában ex.

Számomra érdekes azért hogy amint összevesztek, részeg képet kér és beszél vele,stb. egyből máshol keres megerősítést, egyáltalán miért pont attól a lánytól kell?! Aki szerelmes (ilyenkor még fél év után elvileg rózsaszínben kéne látnia a dolgokat) azt nem érdekli más és leállítja határozottan, kizárja az életéből ha kell! Valamint csak kibújt a találkozó alól kifogásokkal, tehát a lányt is talonban tartja, nem azt mondta hogy barátnőm van, hagyjál békén!

Én résen lennék. Vajon meg is fog történni a csere? Le fogja állítani rendesen? Vagy ezentúl sunyiban megy a dolog?

Ha úgy érzed nem fogsz tudni bízni benne (ami fél év után gázos! ) akkor nem érdemes sanyargatni magad.

2016. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Amiota egyutt vagyunk hivogatja, 4 eve 'zaklatja'.

Tudja, hogy van baratnoje. Ezert tiltotta a szamat stb., nem erti meg.

Ha kellene neki a csajszi akkor mar 4 eve vele lenne, azt nem ertem miert tett ilyet. Nagyon csunya osszeveszes volt, bogve orditottam hogy 'dogolj meg' es hasonlok. Provokacio, visszajelzes, fogalmam sincs miert tette.

2016. máj. 6. 15:41
 6/15 A kérdező kommentje:
Fel eve vagyunk egyutt, a lany 4 eve hivogatja ha eszebe jut!
2016. máj. 6. 15:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod: januar ota napi 4-5x hivogatja - ekkor mi történt hogy azóta hívogatja? Csak úgy nem hívogat valaki ennyiszer pasit ha tudja hogy van valakije és előtte ez nem így volt azért. Ha a barátod zaklatásnak érzi akkor tehet jogi lépéseket is.


Amúgy nem mindig akarnak a pasik együtt is lenne az adott nővel, csak tartaléknak jó, hogy épp most veled van.

2016. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Ti is prolik vagytok.
2016. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Most hogy kiderült ez a dolog próbál visszatáncolni és gyártja a kifogásokat meg vezekel. Ez annyira tipikus.

Én ott dobtam volna ki a pasimat, ha láttam volna azt az sms-t, amiben meztelen képet kér a csajtól.

Ez is úgymond egy első lépcsőfok a megcsalásra.

A te kapcsolatod, te érzed mennyire vagytok erősek és szeretitek egymást, de ez tényleg egy törés volt és nagy valószínűséggel meg is fog maradni benned.

Az a kérdés, hogy el tudod-e fogadni ezt a "ballépést", és újraformálódik-e a bizalmad iránta?

2016. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
4 EVE HIVOGATJA IDOKOZONKENT, novemberben mikor osszejottunk, aztan januarban, aprilisban es most!
2016. máj. 6. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!