Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom 7 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párom 7 év után azt mondta, hogy nem tud velem együtt élni.1 hét szünetet kért és azt mondta, hogy majd eldönti, hogy mitévő legyen.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem. Tudom, hogy hibás vagyok sok mindenben, de rendbe akarom hozni, azt szeretném, hogy visszajöjjön és éljünk együtt tovább.

Azt mondta, hogy ne keressem, mert azzal csak rontok a helyzeten.


2016. márc. 6. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen helyzetekből nem sok jó szokott kijönni.

Kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy ennek vége.

2016. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
menjetek el pszichológushoz együtt
2016. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de ugye visszajöhet?
2016. márc. 6. 18:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tud? Mik az okok? Mit mondd?


Amúgy 1 hét nem elég.

2016. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
az ilyen szünetek nem szoktak véget érni
2016. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szabadságot kért.
2016. márc. 6. 18:29
 7/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a rokonság előtt mondta ezt el, hogy 1 hétre van szüksége, hogy átgondolja és feltöltődjön.
2016. márc. 6. 18:58
 8/16 anonim ***** válasza:

Az ilyen szüneteknek semmi értelme. Ha problémáitok vannak, akkor azt együtt kéne megoldani, megbeszélni, változtatni a dolgokon és nem elvonulni 1 hétre, hogy gondolkodjon a másik.

Min kell azon gondolkodni még, ha már kijelentette, hogy nem tud veled együtt élni?

Azon gondolkodik, hogy most akarja-e folytatni vagy nem?

Gondolom volt ennek az egésznek előzménye, de ha látta rajtad, hogy nem változol, akkor most mit t...köl egy ilyen szünetelési baromságon?


A szünetet a döntésképtelen éretlen gyerekes emberek kérnek.

2016. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De van esély arra, hogy visszajön és megoldódik ez a helyzet? Mit kellene tennem, hogy kifejezzem, hogy szeretem és vissza szeretném, hogy jöjjön? Tolakodó sem szeretnék lenni, mert elmentem utána, de azt mondta, hogy ezzel nem segítek a helyzeten.
2016. márc. 6. 19:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Saját rokonság előtt mondta, akkor az elég komolyan hangzik...Olyan, mint az esküvő, csak fordítva...Hát ez eddig nem hangzik valami jól...
2016. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!