Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szünetet kért. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szünetet kért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám,hogy tegnap a barátom egész hazaúton nem szólt hozzám,de láttam,hogy valami baja van.

Majd egy idő után beleuntam és rákérdeztem hogy mi van. Azt mondta szünetet akar.Azért kérte mert egész hétvégén veszekedtem vele,mert rosszul esett,hogy Valentin napon dolgozik és nem lehetünk együtt.Viszont hozzátette,hogy ettől ugyan úgy szeret és ugyan úgy beszélünk majd és hogy sosem szakítana velem. Majd miután majdnem megfulladtam a sírástól(végig szeretgetett közben),közölte,hogy nem kell neki szünet és hogy nagyon hülye volt,hogy ez eszebe jutott.

De nem vagyok az a hisztis lány egyébként.

18hónapja vagyunk együtt és soha nem veszekedünk.

Szerintetek tényleg az volt a baja hogy felidegesítettem a hisztimmel? Vagy lehet,hogy már kevésbé szeret? Annyira félek,eddig azt hittem,hogy tökéletes a kapcsolatunk,de most rádöbbentem hogy talán képes lenne nélkülem élni...vélemények?:(

18/L a barátom 19



2016. febr. 15. 15:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Szeret, csak rosszul esett neki, hogy veszekedtél vele, ne hisztizz és többet ilyen eszébe se fog jutni
2016. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon fiatal hozzád.
2016. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A szünet semmit se ér, ez egyenlő a nullával.


A felnőtt emberek a problémáikat együtt megbeszélik és megoldják egymás között.


Te pedig egy önző p..csa vagy, hogy amiatt veszekedtél vele, hogy ő dolgozott Valentin-napkor. Akik szeretik egymást, azok az év 365 napjában szeretik egymást, nemcsak ez az egy napon!!

2016. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Sokan dolgoznak ünnepekkor is. Ezt tudomásul kell venni, hogy vannak ilyen munkák.

Egyébként lehet, hogy más probléma is van a kapcsolatotokban, amit nem veszel észre.

2016. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Besokallt tőled és észhez akart téríteni. Ha meg akarod tartani, ne legyél ilyen önző liba.
2016. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A tetves valentin nap miatt hisztiztél?

Az még csak nem is ünnep, pláne nem Magyarországon és még csak Európában sem.

Őszintén beszélt veled és azt is hisztis bőgéssel reagálod le? Nézz egy percig a tükörbe és gondolkodj el, hogy mi az ami igazán fontos az életben és amiért nem éri meg veszekedni.

A pasi sem egy észkombájn, de legalább megpróbált kommunikálni...

2016. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 omba ***** válasza:
100%

"szünet" - szerintem csak az iskolában van, a szakítás tapintatos kifejezése.

Nem hiszem, hogy csak egy veszekedős hétvége az oka.

Azt meg én se értem, miért veszekszek, ha dolgozik- gondolom, te olyat még nem csináltál... néha kellemetlen.

2016. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok önző liba és nem is tartjuk a Valentin napot ,nem ajándékozunk meg ilyenek..és csak annyit kértem hogy legyen velem

úgy is volt,hogy nem fog dolgozni de aztán mégis és azért esett rosszul mert már beleéltem magam.

És mielőtt ennyire lenéztek,elmondom hogy 200km-re lakunk egymástól CSAK hétvégente találkozunk,ami egy plusz indok,hogy miért esett annyira rosszul.

2016. febr. 15. 15:56
 9/24 A kérdező kommentje:
A válaszokat pedig köszönöm!
2016. febr. 15. 16:01
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszoló vagyok


Kérdező, párom és köztem is 200 km van, és 3 évesek leszünk hamarosan.

Nem értem a sírásodat, közbe jött neki a munka. Akkor most én is kezdjek el rinyálni, mert pl. szilveszterkor nem lehettünk együtt a párommal, vagy mert karácsonykor is volt, hogy nem voltunk együtt?

Nem rinyálok, hanem elfogadom, hogy van munkája és hogy ilyen a beosztása.

Mi is heti egyszer tudunk talizni, de volt hogy kéthetente. Persze, rosszulesik, de ezen nem kezdek el hisztizni, hogy akkor most ez és ez.

Légy rugalmas.


Majd, ha te is belecsöppensz a munka világába, akkor megérted a dolgokat.


Ő 31 F, én 25N

2016. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!