Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő tartja teljesen normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő tartja teljesen normálisnak, hogy nyáron egész nap csak egy szál bugyiban (csak ciciben, nem meztelenül) legyen a család előtt?

Figyelt kérdés

Párom amikor csak az idő megengedi így van egész nap,azt mondja ,hogy ha férfiak lehetnek félmeztelnül otthon a meleg miatt,akkor a nők miért ne tehetnék meg? Szerinte sok nő van otthon a családban így nyáron, semmi féle szexuális értelmezés nélkül,egyszerüen így érzi kényelemben magát.Azt mondja,hogy már egy egyszerü top,vagy melltartó szoritja.A meztlenül járást már tulzotnak tartja,de a ciciben flangálés az neki nagyon kénylemes otthon.

38/F



2016. máj. 6. 17:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/115 anonim ***** válasza:
93%
Bugyi melltartó,de az már tényleg kánikula.
2016. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/115 anonim ***** válasza:
86%
Persze, normális. :) Te is csak azért tartod furának, mert kis totyogós korod óta a szocializációd része volt, hogy a női mell szorosan (ha nem kizárólagosan) kapcsolódik a szexualitáshoz. Pedig a nagy büdös igazság az, hogy az a mell csak és kizárólag azért létezik, hogy a majdani utódot ezen keresztül táplálja az anyja. Nézz meg egy bantu vagy akármilyen törzset: mindenki magas ívben tesz az egészre, a sokgyerekes lógó mellű nők vígan elvannak enélkül a plusz frusztráció nélkül, és a férfiakat sem érdekli, h nincs eltakarva. Azért, mert az ottani társadalom nem szexualizálja a női mellet - hiszen nem az a szerepe. Neked is csak azér' áll a zászló két jó mell láttán, mert erre szocializálódtál. Egy másik társadalomban, más kultúrában nagy ívben tennél rá, h takarva van-e vagy nincs, ugyanolyan természetes lenne számodra, mint idegen nők arcát/csuklóját/bokáját látni (és persze férfiak meztelen felsőtestét).
2016. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/115 anonim ***** válasza:
93%
Az ő dolga. Ahány ház, annyi szokás.
2016. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/115 ~OnLány~ ***** válasza:
92%

Ha ez náluk megszokott,akkor az ő dolga.

Nálunk ez nem szokás,mármint meztelenkedni egymás előtt,családtagok előtt,a párommal persze nem így van.

Melltartót abban a nagy hőségben én is utálok hordani,de egy rövidebb,lenge felső van azért rajtam.

2016. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/115 icu75 ***** válasza:
81%
Mondjuk azzal vitatkoznék hogy a melleknek nincs erotikus jellegük, mivel az emberi faj nőegyedeinek emlői nem csak a laktációs időszakban nagyok ( más emlős fajokhoz képest)hanem nemi éréssel nőnek(más emlős fajoknál nem) de nyáron otthon a férjem előtt miért is ne lehetnék akár meztelenül (kicsi gyerek se gond) vagy pl: ha megyek fürdeni,ruhában tegyem és vigyek váltóruhát? Egy házasságban a párod teste a szerelmetek temploma. Akkor is az ha már öregek lesztek.Nem lesz csúnya,és a testi sebek és betegségek sem fognak riasztani.
2016. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/115 A kérdező kommentje:
Egyszer hazajöttem egyik barátommal,nem tudtam,hogy a párom közben az egyik szobában olvasott,aztán ciciben betoppant a konyhában ahol mi ültünk,érdekes jelenet volt.Elnézést kért és vett egy toppot,a haver csak mosolygot,mikor elment a vendég újra lekerült a top.
2016. máj. 6. 22:13
 17/115 A kérdező kommentje:
icu75 nek igaza van
2016. máj. 7. 11:30
 18/115 ~OnLány~ ***** válasza:
87%

Igen,igaza van neki,viszont amilyen esetet te is megemlítettél,az már gáz.


Én nem ülnék le biztosan a barátom haverja előtt nyugodt szívvel ruha nélkül.Ezzel nem csak a barátot,a páromat is zavarba hoznám,nekem meg lesülne a bőr a képemről,főleg ha nem csak mosolyogna,hanem valami állna is.

Szerintem ez nem normális,de jólvan.

2016. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/115 A kérdező kommentje:
OnLány nem ült egyáltalán a haver előtt ciciben,csak egy véletlen müve volt hogy a haver meglátta,rögtön a kezével eltakarta a melleit és már vette is fel a toppot.A mosoly az csak a reakció volt a kellemetlen pillanatra.Én is bocsánatot kértem a havertól,és mondtam hogy nem szándékos volt,megnyugtatot hogy a negyven fokos kánikulában az ő felesége is így van otthon,természetesen csak a családban.
2016. máj. 7. 13:38
 20/115 Krisztike 95 válasza:
84%
Jól teszi!Én is amint az idő megengedi bugyira vetkőzöm itthon és egész nap úgy vagyok.Mondjuk anyu is ilyen.
2016. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!