Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő tartja teljesen normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő tartja teljesen normálisnak, hogy nyáron egész nap csak egy szál bugyiban (csak ciciben, nem meztelenül) legyen a család előtt?

Figyelt kérdés

Párom amikor csak az idő megengedi így van egész nap,azt mondja ,hogy ha férfiak lehetnek félmeztelnül otthon a meleg miatt,akkor a nők miért ne tehetnék meg? Szerinte sok nő van otthon a családban így nyáron, semmi féle szexuális értelmezés nélkül,egyszerüen így érzi kényelemben magát.Azt mondja,hogy már egy egyszerü top,vagy melltartó szoritja.A meztlenül járást már tulzotnak tartja,de a ciciben flangálés az neki nagyon kénylemes otthon.

38/F



2016. máj. 6. 17:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 A kérdező kommentje:
A konyhában azért veszélyes az égés miatt,na meg a vasalás.
2016. máj. 12. 09:48
 32/115 anonim ***** válasza:
79%
Tízen éve meztelenül végzek minden házi munkát, soha nem történt miatta "üzemi" baleset.
2016. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/115 A kérdező kommentje:
Nálunk volt már ilyen,egyszer a vasaló ért a hashoz.
2016. máj. 12. 22:21
 34/115 anonim ***** válasza:
97%

Hát...nálunk nem normális. Viszont nem zavar, ha nálatok igen. Nem hiszem, hogy pozitív hatása lenne hosszútávon a páromra, ha folyton a szeme előtt lennék. Szerintem nem árt, ha inkább elképzeli a lenge pólóm alatt meredező bimbómat és lekapja rólam, mint, ha "megszokja" és nem néz rám úgy,ahogyan szokott, ha kibont a csomagolásból. Aztán lehet, hogy rosszul gondolom...

33/n

2016. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/115 anonim ***** válasza:
95%
Nagy a mellem, tehát az egy szál bugyi még akkor sem lenne jó, ha ez természetes lenne itthon (nem sorolom mennyi kellemetlenséggel jár, aludni is melltartóban szoktam). Nyáron bikinire vetkőzöm, de általában van felette vlmi hosszabb trikó v sztrandkendő, ha kimegyek konyhába v vlhová, mert mégse állok neki főzni vagy enni v bármi ilyesminek úgy, hogy nincs rajtam semmi. Kertben nem zavar a bikini ha napozom, csak bent a lakásban, mikor teszek-veszek.
2016. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/115 anonim ***** válasza:
88%

Mi is így szoktuk.

De panelban nőttem fel, 10. emeleten.

Télen nyáron 27 fok volt a lakásban.


Szóval bugyi, póló.

Vagy csak bugyi.

2016. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/115 anonim ***** válasza:
32%

Az a fajta pasi vagyok, akit jobban fel tud izgatni egy sejtetős felső egy szép melltartó mint a natúr meztelenség egész nap, elveszteném a vàgyat hogy nekiessek és levegyem róla vagy benyúljak alà....na igen nem volt még tökéletes mellű pàrom.....Fogyókúràzós lànyoknak meg ugye onnan megy le először a zsìr a bőr megmarad.

Én kellemetnnek tartottam amikor anya a kiskertet 45,évesen egy elnyűtt bikiniben kapàlta és hàt hajlàs közbe szomszédok is làttàk (drótkerìtésünk van) vagy valamelyik haverommal ,exemmel mentem haza szomszéd nő 15évvel fiatalabb anyàtól 3gyerek utàn lett melle na őt szerettem nézni, most kicsi lànyàt 19éves....Semmi matyizàs csak a làtvàny kellemes.

Hugom 13éves koràban kapta az első topmeltartót azóta ha nem kopogok mielőtt bemegyek a szobàjàba és polot cserél csak is haragszik....Én fürdés után öltözöm fel sokàra és imàdok meztelenűl aludni akàr pàrommal is...Életem legjobb szexmaratonja amikor beàjultunk és reggel egymàson meztelenűl ébredtünk és nem emlékeztünk hogy is lett az előző napnak vége:)

2016. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/115 anonim ***** válasza:
96%
Postai kézbesítő haverom tudna mesélni akàr a jómódu akàr a putris nőkről pasikról ki mit nem vesz fel...postàs előtt nem szégyellős az ember:))
2016. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/115 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is így van. Családja valogatja.
2016. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/115 anonim ***** válasza:
83%
nos ebben a melegben én sem szoktam felvenni semmit,igaz kertesben lakom de eléggé zárt,hogy ne lássanak be véletlen.persze csak ha nagyon akarnak akkor látnak.De már nem zavar igaz a kaput nem szoktuk zárni ezért néha volt olyan,hogy rám nyitottak.De akkor sem szégyeltem magam.36/N
2016. máj. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!