Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes a lánytól megkérdezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a lánytól megkérdezni, hogy "most szabadulni akarsz tőlem? ", ha ezt érzem?

Figyelt kérdés

valami nem történik jól egy lánnyal. Irok neki, azt mondja nem látta. De már egy hete tucatnyira nem válaszol, azelőtt ez nem volt. Még jó, hogy a telefont felvette, de nem ért rám találkozni.

Ez, meg még néhány kis jel arra utal, mintha szabadulni akarna tőlem. Ezt érdemes lenne csak úgy megkérdezni tőle, vagy inkább ne? (netes randik, stb., már tapasztaltam ilyet, mindegyik igy oldotta meg, ha nem kért belőlem)


2016. máj. 7. 19:03
 1/3 anonim válasza:

Szia szerintem érdemes még ha meg is bántod. Mert hát csak egy hülye szalad egy olyan szekér után ami nem veszi fel (bocsi a megfogalmazásért)

A saját érdekedben hogy tovább tudj lépni ha szükséges

Remélem tudtam segíteni

2016. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ja, sajna az én tapasztalataim is azt mutatják, hogy nagyon kevés lányban van annyi minimális tartás meg gerinc, hogy egyenesen megmondja, ha nem akar már tőled semmit.


Szerintem kb. két dolgot tehetsz:

- elkezdesz keresgélni más lányokat, mert ez kb nagy eséllyel amúgy sem kér belőled, de ha kér is, akkor se biztos, hogy neked kell egy olyan lány, aki ennyire megbízhatatlan. Ha esetleg van mellette időd / energiád / kedved, akkor próbálkozhatsz tovább nála, már csak szórakozásból is, hogy na vajon mikor fog elég merszet összeszedni, hogy egyenesen megmondja, mi a helyzet.


- nem feltétlen így megfogalmazva, de megkérdezed tőle, hogy most mégis mi a manó van?

Pl. ha nem akarsz támadónak tűnni, akkor írhatsz valami olyasmit, hogy érzékeled, hogy valami történt, megtorpant az egész ismerkedési folyamat, és érdekelne, hogy miért:

- történt valami, ami miatt most nem igazán tud ezzel foglalkozni, és akkor inkább térjetek vissza a témára, amikor már neki is aktuális lesz a dolog

- vagy csak szimplán elvesztette az érdeklődését - ami szintén rendben van, hiszen benne van a pakliban, de akkor értékelnéd, ha ezt megmondaná.


Ez neki is ad egy menekülési útvonalat, így ha tényleg csak le akar koptatni, akkor itt a lehetőség, hogy megtegye. Viszont abban a minimális valószínűségű helyzetben, amikor mégse akart teljesen lekoptatni, akkor ez jobban hangzik, mint a "letámadós" 'te most szabadulni akarsz tőlem?' megfogalmazás.

2016. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tegnap beszéltem vele, persze nem igy letámadva. Igazából arról van szó, hogy nem olvassa az üzeneteimet. Tegnap mutattam neki, valóban nem jöttek át (nem láttam a készülékét). De este rendben volt minden aztán, nem úgy tűnik, mintha szabadulni akarna tőlem.
2016. máj. 8. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!